Pieter Derks: 'Je gunt alle capabele mensen bij de politie een minister die de rotte appels eruit vist'

theme-icon
Achtergrond
  •  
24-11-2022
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
395 keer bekeken
  •  
maxim-hopman-MupyXf276pk-unsplash

'Sylvana Simons brengt haar argumenten met emotie, de minister brengt vervolgens emotie zonder argumenten', aldus druktemaker Pieter Derks over het debat tussen Simons en Dilan Yeşilgöz-Zegerius tijdens het vragenuur in de Tweede Kamer naar aanleiding van de belaging van KOZP-demonstranten in Staphorst. 

Meer weten over racisme en discriminatie bij de politie?

Oud-politieman Péris Conrad - die de politie ooit verliet omdat hij daar enorm veel racisme en discriminatie trof - vertelt in Vroeg! welke uitwerking intern racisme bij de politie heeft op de maatschappij. 

Thema's:

theme-icon
Achtergrond
   theme-icon
Werk
Delen:

Praat mee

Heb je een vraag, suggestie of wil je gewoon iets kwijt? Dat kan hier. Lees onze spelregels.

avatar

Reacties (1)

wim koelewijn
wim koelewijn30 nov. 2022 - 11:24

Een minister die de rotte appels eruit vist..wat een onzinkreet..in de meeste gevallen blijkt later,dus te laat, pas dat er een rotte appel is binnengehaald..als dat bekend wordt zijn er toch duurbetaalde hoge pieten bij de politie die die klus moeten klaren,toch ?

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de BNNVARA nieuwsbrief!

Gerelateerd

Meer over dit onderwerp