
© Universal Studios / Citytv
De Canadese spin-off van Law & Order wordt wederom geproduceerd door Dick Wolf en volgt de detectives van de fictieve Specialized Criminal Investigations Unit.
Het tweede seizoen van Law & Order Toronto: Criminal Intent gaat maandag 5 januari in première bij Net5. De misdaadserie volgt de detectives van de fictieve Specialized Criminal Investigations Unit in de Canadese stad waar de titel naar verwijst. De zaken waar ze aan werken zijn, net zoals in veel andere Law & Order-series, vaak geïnspireerd door echte nieuwsverhalen. In de première van het tweede seizoen onderzoeken rechercheurs Henry Graff (Aden Young) en Frankie Bateman (Kathleen Munroe) de dood van een thuisloze man die werd neergestoken in een park. De reeks bestaat opnieuw uit tien afleveringen. Er is ook een derde seizoen in de maak.
Law & Order Toronto: Criminal Intent is afkomstig van televisie-producent Dick Wolf. Verschillende andere van zijn Law & Order-series zijn hier ook te zien op televisie: Special Victims Unit bij Net5 en Organized Crime bij Star Channel. Wolf produceert tevens de FBI- en Chicago-series.
Ontvang elke werkdag de beste kijktips met de Avondeditie-nieuwsbrief