Heb je een vraag, suggestie of wil je gewoon iets kwijt? Dat kan hier. Lees onze spelregels.
In NRC lees ik dat mevrouw Ryxman vindt dat de vara niet via de tv bekend had moeten maken, dat zij de zendtijd van informatieve programma’s verder wil beknotten. Is dit de nieuwste vorm van de Rutte doctrine?
Duidelijk is dat de onderwerpen die Kassa en Radar aansnijden de regeerders ergeren, het volk moet onwetend blijven van de mistanden, blunders enzovoorts. Bleek laatst weer duidelijk uit de eerste formatie gesprekken, lastige parlementariërs moeten de mond worden gesnoerd. Dus ook lastige programma`s als Kassa en Radar moeten verdwijnen.
Heeft het management van NPO een verzoek van de overheid gehad om die lastige uitzendingen aan banden te leggen of zo? We hebben inmiddels kunnen vaststellen dat het kabinet heel ver gaat om onrecht dat door deze overheid is en wordt veroorzaakt onder de pet te houden. Dat nu juist deze twee kritische programma's, die voor de belangen van burgers opkomen en die bovendien veel kijkers trekken, worden ingeperkt vind ik bijzonder dubieus.
Allereerst steun ik uiteraard van harte de petitie ter voorkoming van ingeperkte zendtijd. Vooral ook omdat er meer amusement voor in de plaats moet komen. het lijkt erg op "geef de meute brood en spelen" zonder je te bekommeren om de vele misstanden die jullie terecht aan de kaak stelden. Ten tweede begrijp ik niet goed waarom er nog nooit (voor zover ik weet althans) aandacht is gegeven aan de ronduit schandelijke uitvoering van de WAJONG sinds januari 2015. De verstandelijk gehandicapten zijn zo goed als kansloos tegenover UWV met hun interpretatie van "arbeidsvermogen" en daardoor nauwelijks tot geen enkele kans op een enigszins zelfstandige (financiele) toekomst. Is er op uw redacties geen animo voor of latten de betrokkenen zich gewoon niet horen. Ik heb er al eens aandacht voor gevraagd maar geen interesse kunnen bewerkstelligen. Jammer hoor omdat ik ook vermoed dat er op de redacties voldoende kennis over ontbreekt/Vriendelijke groet Peter Dekker, Registerarbeidsdeskundige
De dikbetaalde(kost de belastingbetaler 2 miljoen per dag) NPO managers van de NPO leven onder een steen. Leven zeg maar in hun eigen bubble. De NPO programma´s zoals Eenvandaag hebben een grote vooringenomenheid in de publieke media met van te voren uitgezochte gasten en vragen, dus totaal niet onafhankelijk. Er is belangenverstrengeling gekoppeld aan een chronisch gebrek aan echte nieuwsgaring. Juist deze consumenten programma´s moeten daarom blijven bestaan en juist meer zendtijd krijgen. NPO schaam je.
Het is voor mij van groot belang dat KASSA en RADAR meer zendtijd krijgen. Dus NPO kijk minder naar de STER inkomsten en meer naar jullie plicht om juiste informatie te geven waar de consument behoefte aan heeft. Hoeveel zaken zetten die organisaties niet recht die krom zijn. NPO is een publieke organisatie en het wordt tijd dat ze luisteren naar de kijker en niet alleen voor het grote geld gaan.
Het aan de kaak stellen van het misbruik van macht door de overheid en grote bedrijven wordt door de vermindering van zendtijd sterk verminderd. Voorbeelden te over: toeslagen affaire en doodzwijgen van de overheid, politiek en pers van de het pogen van het door de strot duwen van het astrazeneca vaccin bij de 60-64 jarigen als slechtst beschermende vaccin(slechts 60%) tegen covid en het geven van phizer aan zo ongeveer iedereen van de nederlandse bevolking met een bescherming van 90-95% buiten de groep van 60-64-jarigen tekent de hypocrisie van de overheid mbt bescherming van de zwakkeren in de samenleving. Het stopzetten/verminderen van dit soort consumentenprogramma's is ook weer een teken aan de wand van de hypocrieten van de overheid, pers, politiek en grote bedrijven.
Juist het feit dat de consumenten programmas belangen behartigen van consumenten bij kapitaalkrachtige instanties zoals banken ( die vele miljoenen te verliezen hebben) zou er voor moeten zorgen dat deze programmas niet gekort worden. Ik denk dat die bedrijven die de consument niet zo nauw nemen wel staan te juichen nu deze programmas gekort gaan worden. Je zou kunnen denken dat die bedrijven dan wel veel macht hebben. Juist om zo een mogelijke gedachte tegen te gaan moet je er juist voor kiezen om zulk soort programmas NIET te korten.!! ;
Ik vraag me af of de NPO-netmanagers onder een steen leven, in deze tijd van het miserabele falen en wanbeleid van overheden als de Belastingdienst, CAK, SVB, UWV, etc....om niet te spreken over de veelvoorkomende slechte gedragingen van het BANKWEZEN. Gewone burgers hebben uitstekende programma's als RADAR en KASSA nog nooit zo hard nodig gehad.
Schandalig NPO ! Deze programma's komen op voor de consument en daar zou een publieke omroep juist achter moeten staan en niet inkorten op de zendtijd !!
Sorry, maar de Publieke Omroep staat al jaren onder curatele van de onze zogenaamde regeerders.
waarom stapt de vara gewoon niet over naar youtube en amazon prime, daar zijn ook verdienmodellen die voldoende zijn om programmas te maken en kun je zonder tijdslot doen.
Kan die hele NPO-leiding niet afgeschaft worden ? Er komen alleen maar flutprogramma's voor terug. Net als bij de radio die nu ook maar weinig aan staat.
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!