Logo VARAgids
VARAgids brengt verdieping bij tv en media

VARAgids-rubriek Buis & haard

10-07-2024
leestijd 1 minuten
311 keer bekeken
Buis & haard Freek & Hella de Jonge

Een foto van iemands interieur zegt soms meer dan een interview van duizend woorden. Dit gegeven is het succes van de VARAgids-rubriek Buis & haard, waarin een BN’er (met partner) vanuit de woonkamer op de bank vertelt wat hij/zij op tv bekijkt.

De rubriek bestaat bijna dertig jaar, dat zijn ongeveer vijftienhonderd (!) Buizen & haarden. Met naast de interviewtekst de enorme foto, die weinig aan de verbeelding overlaat, maar wel aanzet tot eindeloos turen en onderzoeken. De foto die misschien nog wel een beter inkijkje in de mens achter de BN’er biedt dan welk interview ook.

Het overzichtsboek Buis & haard – BN’ers in hun woonkamer toont ruim 175 woonkamers met BN’ers en hun (toenmalige) partners erin. Met onder meer Eva Jinek & Freek Vonk, Jort Kelder & Georgina Verbaan en de familie Hazes. Iedere foto bevat een quote uit het interview; over Goede tijden slechte tijden, over religieuze tv of de geneugten van Teletekst.

Buis & haard is dé rubriek voor iedereen die graag bij een ander naar binnen gluurt – en wie doet dat niet?

Delen:

VARAgids Avondeditie

Nooit meer zoeken wat u moet kijken: elke werkdag gratis tv-tips, talkshow-onderwerpen en streamingnieuws in uw inbox.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor