Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Groene vrijwilligers gezocht voor landgoed Hackfort

09-02-2004
leestijd 1 minuten
69 keer bekeken
vv_newsimg_5359.jpg

© Kuinderbos

De boswachter van het Gelderse landgoed Hackfort  zoekt vrijwilligers voor het beheren van de natuur rond het kasteel.
Vrijwilligers helpen met het onderhoud van wandelpaden en hagen, het knotten van knotwilgen en het verwijderen van braamstruiken uit de rododendrons. Specifieke natuurkennis, grote fysieke kracht of ervaring met schop, hark of zaag is niet nodig. Want boswachter Kees Baars begeleidt de vrijwilligers en geeft tijdens de werkdagen deskundige uitleg. De vrijwilligersgroep werkt twee of vier woensdagen per maand op een samen af te spreken tijdstip.
Belangstellenden kunnen voor meer informatie contact opnemen met boswachter Kees Baars, (0575) 55 55 60 of via  k.baars@natuurmonumenten.nl

Meer over:

nieuws - natuur
Delen:

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Al 100 jaar voor