
De Amsterdamse rosse buurt is meer dan de bekende ramen en drukke straten. In de serie Bij ons op de Wallen ontdekken we de verhalen van de mensen die er wonen en werken. Deze keer lopen we een dag mee met dominatrix Kylie (24), die vandaag model staat in kinkypakjes.
Het is een dinsdagochtend in oktober wanneer Kylie Cassar (24) – ook wel bekend als Mrs Queen of Hearts – thuis voor de spiegel staat. Terwijl haar haar nog in een wilde knot van de nacht ervoor zit, stalt ze haar make-up-spullen uit. Ze grijpt gelijk naar de gitzwarte eyeliner en trekt een scherpe wing langs haar oog. Langzaam verandert haar slaperige ochtendgezicht in de look waarmee ze straks voor de camera verschijnt.
‘De winter is aangebroken, dus ik heb het een beetje rustig. Eindelijk!’, zegt ze opgelucht. Thuis met haar kersverse vrouw Jessica (49) is Kylie bijna burgerlijk te noemen – een kant van Kylie die wij nauwelijks kennen. In Bij ons op de Wallen zien we haar vooral overdag aan het werk in een seksshop, en ’s avonds als erotisch entertainer waarbij ze mannen domineert.
Terwijl ze met Jessica in de auto stapt, lakt ze haar nagels zwart. Onderweg vertelt Kylie wat een dominatrix eigenlijk is: ‘Je voorziet iemand in zijn behoeften. Dat kan van alles zijn. Van een voetfetisj en pijn tot puppyplay. Maar er zijn ook intensere dingen, zoals plas en poep. Daar ga ik niet voor’, zegt ze lachend. ‘En ik doe ook geen seksuele handelingen’, voegt ze er snel aan toe. Zelf houdt Kylie vooral van de outfits en het psychologische spel. ‘Je kunt iemand fysiek pijn doen, maar ik vind het juist leuk om mannen mentaal te domineren.’

Domineren is voor haar een uitlaatklep. ‘Ik vind het fijn om mannen op hun plek te zetten. Want eerlijk? Ze komen vaak binnen met een gigantisch ego’, zegt ze terwijl ze met haar ogen rolt. Maar zodra zij haar vertrouwen winnen, dropt dat ego. ‘Dan durven ze gewoon die kleine jongetjes te zijn. En dan ben ik de meesteres.’ Ook het uitdelen van pijn geeft haar plezier. Ze maakt een kickboksbeweging en haar ogen stralen. ‘I love that.’
‘Daar ben ik hoor’, roept Kylie door de winkelstraat van Beverwijk. Niet alleen met haar stem trekt ze de aandacht; ook haar groene jas met nepbontkraag valt op. Eenmaal in de winkel trekt ze die uit. ‘Ik ga kinky outfitjes passen en leuke video’s opnemen om ze goed te verkopen’, vertelt ze. Kylie loopt langs de hoge leren laarzen, kanten lingerie, verenmaskers en een flinke collectie seksspeeltjes naar achteren. Bij de pashokjes bekijkt ze de pakjes waarin ze gaat poseren: ‘Dit past wel helemaal in mijn straatje. Love it’, grinnikt ze.
Maar dan richt Kylie haar aandacht op Harald en geeft ze hem een zoen. Ze shooten vandaag samen en kennen elkaar al langer: ‘Hij komt altijd bij mij in de winkel op de Wallen stringetjes kopen’, vertelt ze. Zijn opgepompte lichaam zit vol body modifications: piercings door zijn neus en lippen en tatoeages op zijn armen. Een opvallende verschijning, zelfs naast Kylie. Ondanks zijn stoere uiterlijk draagt hij het liefst zo vrouwelijk mogelijke kleding.

Harald en Kylie poseren in kinkyoutfits
‘Je bent mijn hondje’, zegt ze terwijl ze een halsband met een kort riempje om Haralds nek vastmaakt. Eigenlijk wil Kylie hem ook een hondenmasker opzetten, maar door zijn piercings doet dat pijn. ‘Ik geef je dan de keuze: of het masker, of je gaat je héél goed gedragen als een hondje.’ Harald kiest voor het laatste. Kylie kijkt hem aan en wijst naar haar oor, alsof ze hem aanspoort om nog iets te zeggen. ‘Waf’, zegt Harald vervolgens. Tevreden trekt Kylie hem aan de riem mee. ‘Heel goed, dat is wat ik wilde horen.’
Terwijl Kylie zich omtovert in haar eerste outfit – een top van metalen schakels met daarover een zwarte leren jas – vertelt ze over de reacties die ze op straat en online krijgt. ‘Wandelend lustobject’ en ‘schandalig hoe je erbij loopt’, krijgt ze bijvoorbeeld naar haar hoofd geslingerd. Kylie probeert zich er weinig van aan te trekken. ‘Het is gewoon irritant. Het zou mooi zijn als je het voor jezelf houdt. Maar ik heb er geen last van; die reacties laten me alleen maar lachen.’
Als ze de volledige outfit aan heeft, stapt ze uit het pashokje als een ware performer. Nog voordat de camera’s draaien, poseert ze voor de spiegel en oefent ze alvast haar loopje. Dan gaat de shoot écht van start. ‘Surprise’, zegt Kylie terwijl ze haar leren jas uittrekt en flink wat huid laat zien. ‘De tepels moeten een beetje verdoezeld worden’, grapt ze. ‘Je moet natuurlijk niet alles in één keer weggeven.’
Nadat de eerste outfit wordt ingeruild voor een rood latex pakje, neemt Kylie even de tijd om rond te neuzen in de winkel. Er ligt van alles. Van een mouth gag met een wc-rol eraan en lichtgevende dildo’s tot zweepjes. ‘Ah, dit is mijn afdeling. Zwepen blijven toch mijn favoriete attributen.’ Ze pakt een exemplaar met een blonde paardenstaart eraan. ‘Die zou ik lekker voor Jessica gebruiken’, grijnst ze, terwijl ze de zweep door haar handen laat glijden.

Tussen de outfits en poses door nemen we Kylie even apart. Wie haar op haar werk ziet, zou misschien niet meteen verwachten dat ze thuis het liefst lekker op de bank hangt. ‘Ik ben echt een showgirl en kan helemaal opgaan in mijn rol als dominatrix of stripper. Maar thuis ben ik gewoon lief en zorgzaam.’ Dan maakt ze liever een wandeling in de natuur, bingewatcht ze een serie met Jessica in joggingpak of kroelt ze met haar kat.
Waar ze bij mannen graag de touwtjes in handen heeft, laat ze die bij Jessica juist los. Samen doen ze aan ageplay: een vorm van rollenspel waarbij iemand een jonge leeftijd aanneemt en de ander bijvoorbeeld een verzorgende rol heeft. ‘De wereld vraagt gewoon veel van je. Ik vind het daarom fijn om bij mijn vrouwtje terug te kruipen en verzorgd te worden. Dan ben ik het kleine meisje en is zij mijn mommy. Dat is waar ik lekker op ga’, zegt Kylie knipogend naar Jessica.

Kylie en haar vrouw Jessica
Voor Kylie valt er nog genoeg te ontdekken. Ze wil bijvoorbeeld één-op-één-sessies gaan aanbieden: ‘Daar is vraag naar.’ In het derde seizoen van Bij ons op de Wallen proberen Kylie en Jessica dit voor de eerste keer: ze vervullen de wens van een man die ervan geniet als zij spullen slopen met hun handen en hakken. Zelfs zijn auto moet eraan geloven. ‘Dat beviel me wel aardig’, zegt Kylie met een ondeugende lach. ‘Ik ben nu aan het onderzoeken of ik dit vaker wil doen.’
‘De kinky pakjes hebben we gehad, tijd voor de volgende ronde’, zegt Kylie terwijl ze naar buiten loopt en een sigaret opsteekt. De volgende winkel heeft weer een heel ander aanbod. Voor de shoot hijst Kylie zich in een harlekijnoutfit. Ze trekt een zwart-witte legging met ruiten en strepen aan, stapt in een vuurrode tutu en snoert tot slot het zwarte korset strak om haar middel. Bij de balie valt haar oog op een mandje met glitterstickers. ‘Oeh, die past perfect bij mijn outfit. Mag ik die laatste gebruiken?’, vraagt ze aan de winkeleigenaar. ‘Vooruit, iemand moet de laatste zijn’, antwoordt hij.

Terwijl Kylie de laatste outfit aantrekt – dit keer fluorescerende glow in the dark-kleding – praten we met Jessica over hun bruiloft. Ze begint te glunderen. ‘We zijn afgelopen september getrouwd op een soort festivalterrein. Allebei in een schitterende jurk.’ Ze pakt haar telefoon erbij om foto’s te laten zien. Jessica draagt een traditionele witte jurk, Kylie een zwarte. Net yin en yang. ‘We hebben nog steeds heimwee. We zouden willen dat we terug konden naar die dag.’
Als de laatste foto’s zijn gemaakt, trekken Kylie en Harald hun gewone kleren weer aan. De outfits verdwijnen terug de rekken in en de camera’s kunnen uit. ‘Gaan we nog even één burgerlijk drankje doen hier tegenover?’, stelt Kylie voor. Dat laten ze zich geen twee keer zeggen. Maar lang hoeft het voor Kylie niet te duren. Het liefst gaat ze lekker naar huis, om met Jessica op de bank te ploffen. ‘Lekker kneuterig’, zoals ze zelf zegt. ‘Toedels, hè.’
Thema's: