Stranger Things S02 breekt Twitter-record
• 01-11-2017
• leestijd 1 minuten
Met de release van seizoen twee werd Stranger Things de populairste streamingshow op Twitter.
In de eerste drie dagen na release werd de serie wereldwijd in meer dan 3,7 miljoen tweets genoemd. Heel veel van die Tweets verschenenen vlak na de release in de late ochtend en in de middag, wat erop duidt dat veel van de kijkers hun verplichtingen met school of werk vermoedelijk even lieten schieten. Binnen 48 uur stond de teller al op 1,043,257 tweets. Ter vergelijking; het vijfde seizoen van
Orange is the New Black (dat ook werd vrijgegeven op een vrijdag) zat binnen 48 uur aan 'slechts' 105,753 tweets. Het personage waar het vaakst over getweet werd was Eleven, gevolgd door Will en Steve op plek twee en drie en Hopper en Dustin op plek vier en vijf. Veel van de acteurs uit de serie zagen na de release ook hun eigen volgers op social media weer enorm toenemen.
David Harbour (Jim Hopper in de serie en binnenkort ook de nieuwe
Hellboy ) verloor zelfs een weddenschapje op social media. Hij beloofde aan een van zijn volgers dat hij met haar op haar schoolfoto zou gaan, als haar tweet 25.000 keer geretweet zou worden.