Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Ryanair hervat vanaf 1 juli groot aantal vluchten

12-05-2020
leestijd 1 minuten
82 keer bekeken
Ryanair vliegtuig 930 x 520
Vanaf 1 juli wil de Ierse luchtvaartmaatschappij Ryanair 40 procent van haar vluchten hervatten. Mondkapjes zijn hierbij voor zowel passagiers en cabinepersoneel verplicht en ook temperatuurtesten worden ingevoerd, meldt de maatschappij.
Naast de bovenstaande maatregelen zullen passagiers aan cabinepersoneel goedkeuring moeten vragen voor het gebruik van het toilet om rijen te voorkomen. Daarnaast moeten passagiers informatie verschaffen over hun reizen. Deze informatie zal door overheden worden gebruikt om quarantainemaatregelen te monitoren.
De bedoeling is dat er dagelijks circa duizend vluchten uitgevoerd gaan worden. Daarmee wordt het overgrote deel van het netwerk weer in dienst genomen. Ryanair vliegt sinds half maart met een zeer uitgekleed schema vanwege de coronamaatregelen van de overheden. ANP/RTR
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Al 100 jaar voor