Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Crisis treft webwinkel niet

02-04-2013
leestijd 1 minuten
webshop_03.jpg
Consumenten doen nog steeds veel aankopen op internet, ondanks de economische crisis en het lage consumentenvertrouwen. Dat meldt de NOS. De omzet van webwinkels groeide het afgelopen jaar met 9 procent tot 9,8 miljard euro.
Meeste omzet voor reisbranche
De groei zat vooral in de verkoop van speelgoed, muziek, kleding en huis- en tuinartikelen, blijkt uit cijfers van de Thuiswinkel-organisatie. Tijdens het online winkelen wordt nog altijd het meeste geld uitgegeven aan reizen.
Meer klanten
Zo'n 400.000 Nederlanders deden vorig jaar hun eerste online bestelling. Daarmee steeg het aantal kopers op internet naar 10,5 miljoen. De aanwas van nieuwe klanten wordt overigens wel steeds kleiner.
'Tevreden'
Voorzitter Ed Nijpels van brancheorganisatie Thuiswinkel.org is tevreden: ,,De recessie lijkt nog steeds geen vat te krijgen op de online winkels. Het aantal aankopen blijft maar stijgen". Wel wordt per bestelling minder uitgegeven.
Delen:

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor