Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Wilders' 9/11 preek kost 20.000 dollar

09-09-2010
leestijd 1 minuten
111 keer bekeken
industrie_300.jpg
[video EenVandaag] Haatindustrie verdient goud geld aan 9/11
Een Amerikaanse ‘vriend’ van Wilders betaalt de kosten voor zijn bezoek aan Ground Zero op 11 september. Die bedragen maar liefst 20.000 dollar. Ter vergelijking: een retourtje New York kost 399 euro.
De winst die gemaakt wordt op de haatpreek wordt volgens een verklaring gebruikt om de verdediging te financieren bij de rechtszaak die tegen Wilders loopt wegens onder meer haatzaaien.
Dat blijkt uit een reportage van EenVandaag die overigens ook duidelijk maakt dat de Amerikaanse vrienden van Wilders niet alleen moslims haten, ook van Europeanen moeten ze niet veel hebben.
EenVandaag reconstrueert ook hoe de vrienden van Wilders de rel rond het islamitisch centrum nabij de Ground Zero orkestreerden: door veel leugens te fabriceren.

Meer over:

politiek, nieuws
Delen:

Reacties (0)

Joop

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor