Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Video: Filip Dewinter woedend om hoofddoek op publieke tribune

10-02-2010
leestijd 1 minuten
291 keer bekeken
dewinter_300.jpg
Leider Vlaams Belang gaat tekeer tegen bezoekster parlement
Volgens Dewinter, leider van het rechts-radicale Vlaams Belang, schond de vrouw met het dragen van een hoofddoek de ‘neutraliteit’ van de publieke tribune.
Tijdens een debat over de veiligheid in stadswijken ontdekte de moslimhater een vrouw met een hoofddoek op de publieke tribune. Hij eiste dat de vrouw verwijderd zou worden. Dewinter ging steeds harder tekeer (tot 0:45). Daarna maakte hij zijn oorspronkelijke betoog af. Toen de voorzitter na afloop daarvan onder meer opmerkte dat Dewinter iemand aanviel die zich niet kon verdedigen (op 2:07) ging de Vlaams Belang-leider helemaal los.

Meer over:

wereld, nieuws
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor