Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

'Verhagen misbruikt ambtenaren voor CDA-campagne'

24-02-2011
leestijd 1 minuten
124 keer bekeken
BNNVARA fallback image
Ambtenaren van het ministerie van Economische Zaken zouden de minister moeten helpen met onder andere partijpolitieke toespraken
Ambtenaren van het Ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie worden door minister Verhagen ingezet om de CDA-campagne op gang te brengen. Zo zouden ambtenaren volgens PowNews partijpolitieke toespraken schrijven. Verhagen ontkent.
PowNews meldt dat het niet om vrijwillige bijdragen gaat, maar om werkopdrachten. Een ambtenaar verklaart dat andere ambtenaren ‘de nodige overuren draaien’. Wanneer ambtenaren vraagtekens zetten bij de opdrachten van Verhagen, wordt de opdracht omgezet in een werkbezoek van de minister.
De ambtenaar stoort zich aan deze manier van campagne voeren. Hij stelt: ‘Ik ben er niet om de herverkiezing van mijn bewindvoerder zeker te stellen.’
Minister Maxime Verhagen ontkent zijn ambtenaren in te zetten voor zijn campagne.

Meer over:

politiek, nieuws
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor