Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Veiling voor Haïti: Pat Robertson Voodoo pop

18-01-2010
leestijd 1 minuten
80 keer bekeken
patvoodoo_300.jpg
'Een exclusieve deal met de duivel'
De rechtse Amerikaanse tv-dominee Pat Robertson beweert dat Haïti door een aardbeving getroffen is omdat de slaven 200 jaar geleden voor hun bevrijding ”een pact met de duivel” sloten. Mensen die daarover des duivels zijn kunnen zich nu uitleven.
Op veilingsite eBay staat een originele handgemaakte voodoo-pop te koop gemodelleerd naar de beruchte tv-dominee. Geheel vervaardigd uit milieuvriendelijk biologisch materiaal. Met de voodoo-pop kunnen duistere krachten tegen de tv-dominee in het werk gesteld worden.
“Heb je Pat Robertson altijd al eens een zware hoofdpijn willen bezorgen? In het kruis willen tasten?” Bijgeleverde accessoires zijn een ‘heilige’ bijbel en een zak geld ‘afgepakt van echte Amerikanen’.
De opbrengst van de pop gaat naar de Rode Kruis actie voor Haïti, bakermat van de Voodoo-cultuur.
Maandagochtend stond de teller op 770 dollar.

Meer over:

wereld, nieuws
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor