Heb je een vraag, suggestie of wil je gewoon iets kwijt? Dat kan hier. Lees onze spelregels.
Tju, dat ging zojuist mis. Excuses. Dan wil ik graag in het kader van de WOB weten wie, wat, waarom illegaal heeft gedownload. Dit om 'vragen van de GBL' voor te zijn! Kunnen we meteen een poll opzetten met weleke partij 'wat' heeft gedownload. Ikzelf heb daarover ideeën in een bepaalde richting!
In de Bible Belt wordt verhoudingsgewijs de meeste porno verhuurt (...) Ik zou eerst op de pc's van 'christelijke' partijen zoeken.
Hebben ze bij de 2e kamer vaste ip-adressen dan (zijn ze hun eigen ISP?)? Persoonlijk ben ik zeer blij met dynamische ip-adressen in dit opzicht. Al kunnen providers deze adressen natuurlijk als ze een tijd weten weer aan personen koppelen.
Ah, naar de verkeerde ip-adressen gekeken. Overigens, waarom heeft niemand het over de wenselijkheid van die site?
Shit, daar gaat het sappige verhaal over keiharde porno downloadende sgp-ers, Nazi-literatuur downloadende pvv-ers, beleggingsinformatie door de sp en recepten hoe molotov-cocktails te maken door gl.
Ik zag het al helemaal voor me. Politici die in hun achterkamertjes naar porno kijken in de tijd van 'de baas'. Wij dus.
Nu.nl journalistiek niveau op zijn minst bedenkelijk. Weer een voorbeeldje van eerst plaatsen en dan de feiten checken. Wat een afgang!
Waarmee de Kamer op pregnante wijze wordt gewezen op het onnut van de door haar ingevoerde regels mbt opslag van telefoon en internet gebruik en de daarmee samenhangende gevaar dat 'bij wijze van voorbeeld' mensen valselijk beschuldigd kunnen worden. Wat kan de werkelijkheid toch mooi zijn.
Tja er is zelfs animal seks film gedownload van een van die computers en dat geld volgens de wet nu eenzelfde strafbaarheid als het binnenhalen van kinderporno. Ben benieuwd wie die fractiemedewerkster/medewerker of kamerlid dat was. Want die zit flink fout. ernstiger fout dan de andere met die illegale downloads
Zal dat geen professionele interesse zijn geweest, je moet natuurlijk wel bekijken wat je gaat verbieden.
Tja er is zelfs animal seks film gedownload van een van die computers ============= Ja maar dat mag want dat is bestemd voor de opleiding van de animalcops.
Wat Rutte allemaal download wil ik niet eens weten. Wat ik wel wil weten is hoe NU.nl aan gegevens gekomen is. IP adressen gekoppeld aan gebruikersgegevens en gedownloade inhoud zijn zo'n beetje het toppunt van privacyschending. Hoe kan het dat een particuliere organisatie dat voor elkaar krijgt? Wie zijn de betrokken providers? Wie heeft er gelekt of gehackt?
Gelekt of gehackt, goed punt. Alleen loopt de lekker of de hacker zo'n beetje 10 jaartjes achter. Nu.nl volgende keer toch opletten of de lekker/hacker een beetje bij de tijd is. :-)
Niemand, eigenlijk is het stom dat ik zelf nooit heb bedacht hoe simpel dit moet zijn. Ik weet niet precies hoe ze het doen, maar moeilijk is het niet. In een torrentclient zie je de ip-adressen van alle peers waar je mee verbonden bent (de hele snelle seeders bevinden zich vaak in het Oostblok) als er sprake is van een tracker houdt deze deze informatie ook bij waarschijnlijk, hoe dat met DHT zit weet ik niet. Daarbij kan ik met zekerheid zeggen dat die site niet waterdicht is, want volgens deze site is mijn ip-adres schoon.
Overigens, als ik wat hash codes van Torrents invul die ik hier toevallig voor handen heb weet deze site me een lijstje met ip's te leveren. Blijkbaar beginnend met het laagste en met geen mogelijkheid de andere te zien. Het is een interessant concept, en laat zien dat als Torrent gebruiker je gegevens op straat liggen maar dat ze niet waterdicht zijn. Wat ik nu gedaan heb ik een aantal ip's waarvan ik zeker weet dat ze torrents downloaden aan deze site gegeven, het het grootste gedeelte is net zoals ik schoon. Kortom, die site werkt voor geen meter, en dat is maar goed ook. Ik denk dat ze er iets meer servers op moeten zetten. Maar goed, ze geven zelf toe dat er maar 55 miljoen gebruikers in hun database zitten, en dat zijn natuurlijk niet alle gebruikers van bittorrent.