Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Theedrinkers hebben het nakijken nu Amerikaanse auto's weer goed verkopen

04-06-2011
leestijd 1 minuten
BNNVARA fallback image
Obama’s vermeende socialisme heeft een hele industrie gered
De theedrinkers maakten de afgelopen twee jaar Obama het leven zuur over de redding van GM en Chrysler. Het gratuite recept van de activisten – gratuit omdat de bedrijven al gered waren en als Obama dat niet gedaan had, hij dat ongetwijfeld ingepeperd had gekregen – was dat ze maar gewoon in de markt failiet moesten gaan. Vonden ze ook voor de banken, met iets meer rechtvaardiging.
Enfin, de geduldige wint. De aandelen zijn weer op de markt gebracht, de overheid stoot zijn ‘nationalisatie’ weer af en GM en Chrysler houden nog steeds vele mensen aan het werk. Het leek er een tijdje op dat de publieke opinie meehuilde met Palins theedrinkers maar nu lijkt het tij gekeerd. Obama’s vermeende socialisme heeft een hele industrie gered.
Dit stuk is overgenomen van Amerika.nl

Meer over:

opinie, wereld
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor