Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Terrorist slaat toe in Melbourne

09-11-2018
leestijd 1 minuten
57 keer bekeken
melbourne
De Australische politie stelt dat een man die met een pick up truck een gebouw binnenreed in Melbourne en vervolgens op omstanders begon in te steken, handelde uit terroristische motieven. Een man kwam daarbij om het leven, twee andere mannen raakten gewond. De dader zou bekend zijn bij de politie. De terrorist viel ook toegesnelde agenten aan. De politie opende daarop het vuur. De dader overleed in het ziekenhuis.
In de brandende auto werden campinggasflessen aangetroffen. Volgens getuigen zou de man ‘Alluh Akbar’ geroepen hebben, de politie zegt dat niet te kunnen bevestigen.
Een anti-terreureenheid rukte uit maar het waren gewone agenten die de terrorist uitschakelden, daarbij geholpen door moedige burgers. Een man gebruikte een lege winkelwagen om de aanvaller in het nauw te drijven, schrijft The Age.
Delen:

Joop

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor