DJ’s Domien Verschuuren en Frank van der Lende hebben 8.7 miljoen opgehaald tijdens hun verblijf in het Glazen Huis. Een bijzondere 2.5 miljoen is te danken aan de zesjarige Tijntje die met zijn nagellak-actie heel Nederland bewoog. Het Serious Request-publiek liet dat nogmaals zien door de jongen toe te zingen en de gelakte nagels in de lucht te houden.
Tijn is ongeneeslijk ziek en lijdt aan DIPG (hersenstamkanker). Omdat dit waarschijnlijk zijn laatste 3FM Serious Request is wil hij zich heel graag inzetten voor alle kinderen met longontsteking, daarom meldde hij zich met zijn vader bij het glazen huis.
Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?
Meld je hieronder aan voor de nieuwsbrief van de Joop redactie die binnenkort van start gaat. Wekelijks ontvang je de beste artikelen, opinies en aanraders in je inbox.