Hahahahahahaha, neehoor, Mark Rutte gaat als hij klaar is als premier gewoon de hele dag voor de klas staan hahahahaha. Hahahaha, nee, u ziet hem nooit meer op televisie als er straks een nieuw kabinet met een nieuwe minister-president aantreedt hahahaha.
Het is niet helemaal duidelijk of Rutte nog actieve herinneringen heeft aan zijn bezweringen dat hij absoluut geen internationale carrière ambieerde, maar in een interview met de partijkrant De T. zet de demissionaire premier de deur naar een belangrijke internationale functie nu toch op een kier.
“Ik heb ergens een stem in mijn achterhoofd die zegt: zou ik nog een keer mijn talent in de waagschaal moeten stellen voor iets internationaals”, aldus Rutte. “Mijn aarzeling is of het niet betekent dat je alleen maar speeches houdt. Maar ik sluit het niet honderd procent uit.”
Volgens bronnen zou Rutte onder meer zijn benaderd om secretaris-generaal van de NAVO te worden. Deze zomer besloten de lidstaten van het militaire bondgenootschap dat Jens Stoltenberg nog een jaar blijft, tot 1 oktober 2024. Rutte zal wellicht hopen dat de formatie van een nieuw kabinet tegen die tijd rond is. Hahahaha.
Geweldig stukje!!! Moest er erg om lachen. Tuurlijk wil ie stoltenberg opvolgen!
Heeft hij eerst Nederland totaal gesloopt, gaat hij nu verder om heel Europa totaal te slopen.
Vaak Veroordeelde Democraten hebben niks aan feiten en actieve herinneringen. Die vormen al gauw bewijs en dan moeten ze alleen maar langer zitten.
eh, ik begrijp dat we alleemaal vinden dat hij de rest van zijn leven op wachtgeld moet gaan ofzo? Help mij even....
De NAVO kan al niet zoveel meer dankzij neo-liberalen. Dus misschien wel een plek voor Rutte, is toch al kapot.
Die man hoort naar mijn mening in het gevang maar justitie houd zijn hand boven het hooft in het verleden zijn er wel een politieke partijen verboden in Nederland de vvd heeft meer op zijn kerfstok dan deze politieke partijen die verboden zijn justitie zal deze partij moeten verbieden
Ik ben geen fan van de VVD, maar met dit bericht doe je Rutte toch tekort. Rutte is het product van een bestuurscultuur waarin het vooral zaak was te overleven in de slangenkuil, en daarom heeft hij allerlei zaken verwaarloosd. Dilan Dinges lijkt me daadkrachtiger, maar ze kan ook haar tandjes stukbijten.
Wat weet deze man toch goed met zijn kromme gepraat binnen de hersenpan van de gewone man als een worm rond te dolen. Een geweldige voorbeeld van hoe zij op het scherm de klassenoorlog voeren.
Ik denk dat veel landen jaloers zijn op Nederland. In Duitsland of België gaat het nog aardig. Maar achter die landen heerst een grote werkloosheid en armoede.
Oh ja? Denemarken, Zweden, Noorwegen Finland, Oostenrijk, Zwitserland, Frankrijk, Luxemburg, Ierland, Schotland, ...... Allemaal jaloers op Nederland? Ga toch fietsen.
Dat valt wel mee in de scandinavische landen al is het volledig uitbannen van armoede niet mogelijk.
De Fox-news tactiek: 'some people say...' Terwijl 'zijn' bordeel in de fik staat, probeert hij nog snel even koppen van Telegraaf en Elsevier warm maken als Passe-partout voor die o zo gedroomde internationale top-functie, en dan rénnen. Houd me vooral ten goede, maar bij organisaties als NAVO en De EU zijn ze natuurlijk ook niet helemaal van gisteren.
Ja, hij heeft ooit gezegd dat hij geen hoge post bij de EU of NAVO ambieerde, daar komt hij kennelijk op terug. Ik snap het probleem niet zo, er zijn wel meer mensen die zich bedenken over hun volgende carrièrestap.
Zijn er niet ergens nog wat kansarmen die hij nog verder kan uitwringen zodat de straten van de randstad nog meer op die van New York gaan lijken? Of mss kan hij een startup beginnen voor waterdichte dozen met voordeur voor alle daklozen die er nog bij gaan komen.
In europa zijn er vast nog wel wat kinderen die uit huis geplaatst willen worden. Of wellicht is er nog ergens een gasveld dat leeggepompt kan worden door shell met alle gevolgen?
"In europa zijn er vast nog wel wat kinderen die uit huis geplaatst willen worden. " Waarom verwijt je een beslissing van een uithuisplaatsing aan Rutte terwijl een rechter die beslissing genomen heeft?
Ihag, De rechter neemt zeker beslissingen. Dus als ouders niet meer voor hun kinderen kunnen zorgen, omdat ze gewantrouwd moeten worden van Henk Kamp, dat ze hun toeslagen moeten terugbetalen, dan is de VVD niet schuldig?
JeHebtHetSomsMis, Bij veel slachtoffers van de toeslagenaffaire zijn kinderen uit huis geplaatst. Blijkbaar is het voor veel ouders moeilijk om hun kinderen goed te verzorgen als ze geen geld hebben. Los daarvan is de jeugdzorg in Nederland schandalig slecht: - Er is te weinig opvang, dus kinderen kunnen niet uit huis geplaatstst worden. (Dan hebben we het over kinderen die door hun ouders mishandeld worden.) - Jeugdzorg heeft te weinig medewerkers, komt zijn afspraken met ouders niet na, en maakt onvolledige rapporten. Dus als een rechter moet beslissen over een kind, moet hij/zij soms gokken wat het beste is.
@IHAG Omdat Rutte eerst de ouders van die kinderen onterecht beschudigd van fraude. Daarna die ouders de financiele afgrond in stort. Vervolgens komt de kinderbescherming langs. Er is in dit gezin een onhoudbare situatie met veel stress (veroorzaakt door Rutte) en vervolgens worden die kinderen gestolen door de overheid. Rutte is voor mij de grootste crimineel van het land, en alles maar weg lachen.
Apart dat weer wordt weggekeken bij diegene ( lees: de rechtspraak) die de beslissing nam om kinderen uit huis te plaatsen. Rutte de schuld geven is goedkoop.
Ikhebgelijk Omdat het onder Rutte gebeurt allemaal. Hij kiest ervoor die land zogenaamd te bestuderen, we stellen hem dus verantwoordelijk voor de puinhopen die hij veroorzaakt heeft Ikhebgelijk Het is als zeggen : je kan de nazi officieren en ambtenaren en ministers toch niet verantwoordelijk houden voor de holocaust ! Wat kunnen zij er nou aan doen, zij deden ook maar hun werk ! Alle 'bestuurders' die meegewerkt hebben aan dit toeslagen grapje, zijn schuldig. En ze weten dat ik gelijk heb, ergens, diep in hun hart. Althans, de wat intelligentere onder hen
Natuurlijk is hij op zoek naar de volgende 'fix'. Wie en wat hij daarvoor verkwanselt is minder relevant. Niets nieuws, kortom.
Leuk. Je zou het omgekeerde over Timmermans kunnen zeggen. Nadat hij heeft geprobeerd Europa te slopen met zijn bekritiseerde Green Deal (waardoor met name Duitse bedrijven steeds vaker uitwijken naar de VS en Canada) komt hij nu Nederland nog wat verder de vernieling in helpen. Gelukkig is het satire.
@ Kortheiden Je inzetten voor een duurzame toekomst vind ik heel wat anders dan het stelen van kinderen die slachtoffer zijn van de toeslagen affaire. Het ene draagt zorg voor een leefbare planeet het andere is ronduit crimineel.
"Je inzetten voor een duurzame toekomst" Wat is er zo duurzaam aan biomassa?
In de VS lopen ze trouwens ook steeds vaker tegen strenge milieuwetgeving aan, zal in Canada niet anders zijn. Het is ook een mythe dat mutlitnationals even hun fabriek oppakken en ergens anders neerplanten, wat denk je dat dat kost?? En zelfs India en China zetten hard in op duurzaamheid, ondanks dat ze nog veel kolen gebruiken...
@Karingin, "Fabriek oppakken" "Wat denk je dat dat kost" Nou mevrouw Karin, de wet van de grote getallen. 2% belastingvoordeel: dan heb je het bij een bedrijf als -ik noem even een dwarsstraat-Stellantis of Shell, over miljarden Euro's. Niemand denkt dat bedrijven even hun boeltje pakken, maar een productie faciliteit verplaatsen: daar draait de gemiddelde multinational haar hand niet voor om.
Rutte aast al sinds het begin van zijn laatste regeringsperiode op een internationaal baantje. Het is opmerkelijk dat hij haantje de voorste is om wapenleveranties aan Oekraïne te organiseren en strooit daarbij met miljoenen belastinggeld. Dat staat in schril contrast met de kruiperige zuinigheid waarmee hij zich de voorgaande 10 jaar opstelde als het aan kwam op financiering van oplossingen voor problemen in Europa.