© November 8, 2020, MN, USA: Medical assistant Samara Yusuf tested a patient in the drive-through COVID-19 testing site Friday at North Memorial Health in Robbinsdale. (Credit Image: © TNS via
Heb je een vraag, suggestie of wil je gewoon iets kwijt? Dat kan hier. Lees onze spelregels.
De laat het maar gaan attitude. De pandemie die de afgelopen 6 dagen meer dan 1.000.000 besmettingen heeft veroorzaakt. En dat in de twee weken na de verkiezingsdag. 250 K doden en ruim 11 M besmettingen. Biden mag het oplossen. Dat noemen de overdracht van de Republikeinen en Trump. Als men de guts heeft om het verlies toe te geven natuurlijk. Want de meest idiote en vergezochte "bewijzen" worden geformuleerd, uit de duim gezogen. Allemaal weerlegd. De identiteit van duizenden doden die worden gebruikt voor stemmen van Joe Biden. Het automatisch verwerkingssysteem van de post is omgebouwd zodat tijdens het proces de stemmen automatisch worden omgekat van Trump stemmers naar Biden stemmers. Het team van Biden dat op klaarlichte dag voor een stembureau in Pennsylvania op verkiezingsdag zakken vol stemmen gaat uitladen terwijl er voor het stembureau een hoop mensen staan. Allemaal debunked, totale bullshit. En Trump , Pompeo en Juliani die vol blijven houden dat er massale stemfraude is gepleegd.
"Waar het dan aan ontbroken heeft is dat de Republikeinse chief of staff Sontag dat memo zonder namen bekend te maken alleen onder Republikeinen bekend heeft gemaakt" oals ze dus in dit artikel zeggen: Republikeinen lichten alleen partijgenoten in over besmetting. Je hebt wel erg veel ontkenning nodig om uiteindelijk toe te geven.
Er is al een zekere sfeer ontstaan onder de Republikeinen. Ze hebben de fascistische trekken van Trump overgenomen. Geen goed teken voor de komende 4 jaar voor Biden en de Democraten. De verdeling van de senaatszetels in Georgia.
als nu een van die democraten overlijdt aan corona kunnen de republikeinen dan voor moord aangeklaagd worden?
De VS mag Trump dankbaar zijn voor de genadeloze manier waarop hij de dodelijke verdeeldheid in het land heeft blootgelegd. Heel misschien valt er nu nog iets tegen te doen. Mocht dat mislukken, en mocht alle agressie ruim baan krijgen, vanaf riool tot de politieke elite, dan krijgen we jarenlang schitterende tv.
--- Dit bericht is verwijderd —
Waarschijnlijk beschik je niet, net zoals Trump, over een resetknop die je de waarheid doet uiten. Trump had de vliegvelden voor internationale vluchten in het oosten van de VS op tijd moeten sluiten. Het besluit daartoe ligt in federale handen waar gouverneurs geen zeggenschap over hadden. En toen dat wel gebeurde ontstond er chaos vanwege onvoldoende voorbereidingen. https://www.cnbc.com/2020/03/15/trumps-latest-travel-ban-highlights-gaps-in-containment-net.html https://theintercept.com/2020/03/15/trump-travel-ban-causes-chaos-u-s-airports-homeland-security-buckles-strain/ Zo kon het virus zich verspreiden. Zelfs in Washington State is adhv mutaties van het virus bepaald dat 60% uit de staten in het oosten komt. In andere staten ligt dat percentage hoger. Luister verder naar Andrew Cuomo: https://youtu.be/YFW8zMM7vCw?t=777
Ja Kees. Dat inreidverbod was heel slim van trump. Jammer dat dan ook exact het enige is dat ie gedaan heeft.
@Ploert Als de democraten populisten zijn, wat zijn dan de republikeinen? Ploerten?
Het sputtert maar door... Dat inreisverbod gold overigens niet voor ingezetenen en nog een aantal uitzonderingen, dus er kwamen alsnog duizenden mensen uit China binnen. Maar dat maakt eigenlijk niet uit, want de besmettingen kwamen vnl met Europeanen binnen en dat was toen ook al duidelijk. Zo Kees, lul je daar nou nog 's uit
Eric: Dat lijkt me een rake kwalificatie, met name in de hogere eschalons. Gewetenloze, machtsgeile hufters
Karingin 15 november 2020 at 23:49 [ Zo Kees, lul je daar nou nog ’s uit ] Doet-ie niet, kan-ie niet, dus herhaalt-ie het aloude lulverhaal nog eens voor de ziljoenste keer. Als een brave leerling van zijn idool.
Ploert En steeds maar weer probeert u het. U weet net zo goed als iedereen, dat die felle kritiek en die hoon te maken had met de onnozele manier waarop hij dat inreisverbod praktisch invoerde. De wijze waarop Trump dat deed, dat was het onderwerp van de terechte kritiek en hoon. Ook u weet, dat de president op dit punt wel degelijk de macht heeft om hele verstandige regels te stellen en te handhaven. Er zou maar eens een democratische machthebber zijn, die de BLM-beweging openlijk steunt op een wijze die Trump niet aanstaat. De president is, als hoogste in rang, verantwoordelijk voor wat 'faalstaten' presteren. Het is dan ook bijzonder pijnlijk wie verantwoordelijk is voor het feit dat de VS onnodig hard getroffen zijn. Ik ben dan ook erg bang dat, nu Biden president is u het roerend met me eens bent, ploert.
@ Kees Jij schrijft: President Trump kondigde eind januari al een inreisverbod af voor lieden uit China om het coronavirus te weren. Dat had geen zin het virus was al in de VS. Overal ter wereld overigens al. Het sluiten van buitengrenzen heeft geen enkele zin. Zeker niet als er in het binnenland niets gebeurd.
Deed Trump dat niet meer om zijn economische mening over China te ondersteunen waarbij de schuld van het virus (het al dan niet bewust 'vrijlaten') bij China leggen hem heel goed uitkwam?
Kant en klare mafkezerij weer van je. De democratishe staten vroegen help van hun federale regering. Trump zij ik doe mijn baan niet rot allemaal maar. Trump = 160.000 plus nieuwe besmettingen per dag. En met hem zijn partij. De meeste zieken en doden zijn republikeinse staten. De minste zieken en doden in Democratiesche staten. Kun je hier zien gebeuren, maand op maand https://dangoodspeed.com/covid/total-cases-since-june Maar ja. Wat wil je met waarheid als fan van de leugen en schofterigheid.
Vind je het leuk om zoveel mogelijk mensen te laten reageren die het met je oneens zijn? Dat lukt je goed. En wat zegt dat nou?
Nee, Ploert, die truc zag ik aankomen. Probeer er niet onder uit te draaien: He Could Have Seen What Was Coming: Behind Trump’s Failure on the Virus https://www.nytimes.com/2020/04/11/us/politics/coronavirus-trump-response.html Biden heeft verder al een team samengesteld om het schrikbarend toenemende aantal besmettingen terug te dringen en Trump staat hem daarbij in de weg: NYT vandaag: As the total number of coronavirus cases in the United States soared past 11 million and deaths neared 250,000, Dr. Anthony S. Fauci, the nation’s top infectious disease specialist, warned that 200,000 more people could die by spring if Americans did not more fully embrace public health measures, even with an effective vaccine. “We are not going to turn it on and off, going from where we are to completely normal,” Dr. Fauci said on CNN’s “State of the Union” on Sunday, challenging Mr. Trump’s claims that the virus would go away quickly once a vaccine was ready. “It’s going to be a gradual accrual of more normality as the weeks and the months go by, as we get well into 2021.” Dr. Fauci said health officials had not begun working with Mr. Biden’s transition team. He also said the president had not attended a meeting of his coronavirus task force in “several months,” vanishing from participation in the panel. Trump, Trying to Cling to Power, Fans Unrest and Conspiracies https://www.nytimes.com/2020/11/15/us/politics/trump-biden-election.html?action=click&module=Top%20Stories&pgtype=Homepage
Alle reacties lezende op de bizarre mening (een enorme verspilling van energie) over Trump is het maar goed dat ploertendoders verboden zijn in Nederland.
Ik moet zeggen. Het is allemaal erg vermakelijk doch afschuwelijk cabaret. Het levert je een podium plaats op. Ver achter Labou en ook op afstand van Jerry Bidet. Die je ook nog voor bij steekt. Zal in uw geval klein beginnen. In buurthuizen of iets dergelijks en voor heel klein en meegaand publiek.
Sure, Make America Gr... Again. Zoals in de jaren '50: https://twitter.com/merlinrecargado/status/1326239102413496321/photo/1
@Kees [ Feit: president Trump was de eerste die eind januari met een vergaande maatregel kwam het coronavirus te weren. ] Wat dacht je van dit FEIT: de Chinese overheid was de eerste die op 23 januari 2020 een complete stad (Wuhan) in totale lockdown gooide. Jouw Trumpolini wachtte vervolgens een dikke week met het invoeren van een halfslachtige ' travel ban', die nog duizenden reizigers liet inreizen vanuit China en die superspreaderevents genereerde op diverse vliegvelden edition.cnn.com/videos/travel/2020/03/15/airport-chaos-travel-ban-orig-acl.cnn Waarna de mandarijngetinte wannabe-dictator maandenlang met zijn vette reet op zijn - many people are saying - opmerkelijk kleine handen ging zitten. The rest is history: China wist het aantal doden te beperken tot krap 5.000. In Trumps Murica woedt het virus als nooit te voren: 250k officiële covid-doden vandaag. En als het zo doorgaat een half miljoen op de dag van Bidens inauguratie. En dat koperen ploertje in de polder maar stampvoeten, janken en projecteren.