Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Red de wereld: bevrijd de tepel

15-09-2015
leestijd 1 minuten
324 keer bekeken
tepel_300_03.jpg
Nog nooit kwamen er zoveel mannen af op een feministische actie
In de Californische badplaats Venice werd gedemonstreerd voor tepelvrijheid. Dat curieuze maar ook zo aantrekkelijke lichaamsdeel staat namelijk symbool voor de ongelijke behandeling van mannen en vrouwen. Waarbij mannen zoals gebruikelijk veel meer vrijheid hebben dan vrouwen. De demonstranten eisen dat vrouwen op alle plaatsen topless mogen zijn waar mannen dat ook mogen. Niet alleen in de auto, op het strand maar bijvoorbeeld ook op Facebook en Instagram.
De Go Topless Parade is de enige feministische actie die meer mannen dan vrouwen trekt, constateert Playboy-journalista Yoonj Kim. Ze achterhaalde ook dat het protest, dat al vaker is gehouden, oorspronkelijk is gestart door een sekteleider die met ufo’s bezig is. Hij denkt dat de bevrijding van de tepel de wereld kan redden, zo verklaart hij in een interview. Of dat zo is, blijft vooralsnog onduidelijk maar het oprukkende tepeltaboe, onder meer in de online media, dient krachtig bestreden te worden.

Meer over:

kijk nou
Delen:

Reacties (0)

Joop

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor