Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

‘PvdA zet Khadija Arib op twee op kandidatenlijst Tweede Kamerverkiezingen'

13-12-2016
leestijd 1 minuten
122 keer bekeken
Schermafbeelding 2016-12-13 om 22.44.45
De Tweede Kamervoorzitter Khadija Arib staat op de tweede plek van de kandidatenlijst van de PvdA voor de Tweede Kamerverkiezingen. Dat meldt RTL Nieuws op basis van ingewijden. In 2012 stond ze nog op de dertigste plek. Arib haalde destijds 6.625 voorkeursstemmen.
Als Kamervoorzitter heeft Arib indruk weten te maken met de wijze waarop ze de debatten leidt. Arib werd gekozen nadat Anouchka van Miltenburg (VVD) moest aftreden als Kamervoorzitter omdat ze met haar rol in de Teevendeal-affaire voor de zoveelste keer in opspraak kwam. Eerder werd zij al aangesproken op de onzorgvuldige en emotionele wijze waarop zij de debatten leidde.
Volgende week wordt de volledige kandidatenlijst van de PvdA bekendgemaakt. Naar verluidt staat ook minister Dijsselbloem in de top-10. FNV-bestuurder Gijs van Dijk zal waarschijnlijk een van de hoogste nieuwkomers zijn.

Meer over:

politiek, pvda, nieuws
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor