Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Purrrrijs? Hotel voor katten in Franse hoofdstad

12-12-2013
leestijd 1 minuten
112 keer bekeken
chat_300.jpg
Parijs kent ook al een café voor katten en kattenliefhebbers
In Parijs wordt een hotel geopend voor katten. Dat is althans de bedoeling van Gauthier Berdeaux die een crowdfunding actie is gestart om in zijn eigen appartement 20 ‘kamers’ te bouwen waar katten kunnen logeren. Het is een luxueus alternatief voor het door katten weinig geapprecieerde fenomeen pension.
Katten die in hotel Aristide, vernoemd naar de kat van de eigenaar, verblijven hebben tal van extra’s zoals luxe maaltijden en knuffelmassages door het personeel. De kamers, elk 4 vierkante meter groot, hebben onder meer zachte kussens, eigen bedden en speelvoorzieningen. Iedere dag is er ook even tijd om met de andere gasten door te brengen.
In de hippe wijk Marais werd eerder dit jaar al een kattencafé geopend. Mensen die van katten houden maar er zelf geen hebben kunnen daar knuffelen met de aanwezige gezelschapsdieren.

Meer over:

nieuws, lekker
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor