Mooi werk... oftewel Merthe don't worry. En dit is lijkt niet veel anders dan een combinatie van een media-hype (dj's die ook niets van facebook dynamiek hebben begrepen) en lokale plattelandsrellerige pubers en jong volwassenen misbruikt door licht gestoorde reizende vechtersbazen.
Zucht, Dit hadden jullie vorige week ook wel uit kunnen zoeken. Ik wist gelijk al dat dit niet aan het verkeerde vinkje lag. Er zetten dagelijks duizenden mensen verkeerde vinkjes Er is gewoon misbruik gemaakt vaan haar. Maar ook dat is aan de orde van de dag op facebook en rest van Internet. Dit is nog meer een bevestiging dat het puur aan de oude media te verwijten is dat die hele oploop naar Haren heeft plaats gevonden omdat er wat internet betreft niets is gebeurd wat uniek is.
De wereld draait door had onlangs twee (jonge)internetdeskundigen als gast. Wat mij opviel was dat ze behoorlijk defensief reageerden als hen verteld werd dat facebook en twitter ook een rol gespeeld hebben bij het tot stand komen van de rellen in Haren. Zichtbaar geirriteerd en kwaad gaven ze repliek. Terwijl m.i. deze media hierbij, niet oorzakelijk, maar terdege een belangrijke rol gespeeld heeft. Toch merkwaardig dat deze twee mensen zich bijna persoonlijk aangevallen voelde.
http://www.bbrussen.nl/2012/09/26/vara-weblog-joop-nl-claimt-onterecht-scoop/ he wat gek...
Ik ben erg benieuwd wanneer men ging zoeken naar DeBron. Terwijl dat ik ze VRIJDAG al ontdekt had,en met ze gesproken. Ik had iedereen...gemaild...CHAT doorgestuurd...video gemaakt..enz. Geen reactie. Ja...nu pas!
Voetbalrellen, strandrellen, rellen in Haren, etc, wat is er gaande als je dit soort groepsgedrag over de afgelopen twintig jaar steeds vaker ziet voorkomen? Telkens ontstaat er (door iets) chaos in groepen jongeren en die worden oncontroleerbaar en gaan door het lint en richten ravage aan. Men/het systeem is in ieder geval bezig met organisatie van massa's mensen, dingen als, lerarendag, burendag en de vele (muziek) evenementen. Dit is steeds meer gaan opkomen (bij de Love Parade liep het verkeert af) Er zijn dus allerlei organisatorische dingen gaande in de maatschappij.
tsjonge, is dit item nog niet uitgemolken? Het wordt tijd dat we tot 67 jaar moeten gaan werken. Dan is hier geen tijd meer voor deze ongein. Als er nu nog eens echt werd gediscusieerd.....
Weet iemand het adres van deze man? Gaan we een feestje bij hem organiseren, kijken of hij het dan nog steeds een leuke grap vindt. (nee nee, tuurlijk niet, oog om oog en zo, maar het schiet me toch even in gedachten)
De website waar de oproep is gedaan om het evenement aan te maken is 9gag, een misselijkmakende site waar internettrolls bij elkaar komen om grievende plaatjes en acties uit te wisselen, en van waar uit onschuldige mensen aangevallen worden. Het wordt tijd dat 9gag verboden wordt.
Hou op over Haren en social media. Zonder aandacht op radio en TV was er niets aan de hand geweest. Next.
Wat de PVV hiermee te maken heeft, ontgaat mij. Gelet op de gedragingen van DWDD en disjocky ( Radio 3) was dit toch meer een links uit de hand gelopen feestje. Het zijn toch vooral links lijnende figuren die "hun" rellende jeugd verdedigen, door te stellen dat met gratis "brood en spelen" het allemaal anders was gelopen. Het is duidelijk dat op onze links geformeerde leerfabrieken het "zelfstandig denken" niet tot prioriteit is verheven.
idd, en ik vraag me af, als het nou niet in een villa dorp was gebeurt,was er dan ook zoveel aandacht geweest voor de gevolgen
Wat links ermee te maken heeft ontgaat me ook. Als je wil trollen moet je toch echt met wat beters aankomen, de laatste tijd presteer je ondermaats.
Behalve dan de a-politieke mentaliteit van de LPF/PVV aanhang (regels zijn regels voor anderen, vrijheid is er voor mij) die blijkbaar ook voor hedendaagse feestgangers geldt, heeft dit feestje natuurlijk niets met links/rechts te maken gehad.
[Wat de PVV hiermee te maken heeft, ontgaat mij.] Wat raar, want dat staat gewoon letterlijk in het artikel: "Hobson is eerder gebeld over de kwestie. Een beller gaf zich uit voor iemand van de PVV (Freedom Party) en zei dat hij uitgeleverd gaat worden. " Beetje moeite met begrijpend lezen, Drammer ? [Gelet op de gedragingen van DWDD en disjocky ( Radio 3) was dit toch meer een links uit de hand gelopen feestje.] Kijk, Drammer, dit is nu precies wat er in het artikel bedoeld wordt met trollen. Jij weet best wel, dat deze hele rel geen enkele politieke dimensie heeft, en dat geen enkele politieke partij erbij betrokken was, noch links, noch rechts. Toch kan je het niet nalaten om maar weer een sneer uit te delen. [Het zijn toch vooral links lijnende figuren die "hun" rellende jeugd verdedigen, door te stellen dat met gratis "brood en spelen" het allemaal anders was gelopen.] Misschien hebben die figuren wel gelijk. Maar er is geen "brood en spelen" georganiseerd, dus we zullen het nooit weten. En aangezien je toch aan het sneren bent, ga ik lekker terugsneren. De Rechtsche Harde Aanpak, waar hier overduidelijk voor gekozen is gezien de inzet van de ME, heeft hier voor de zoveelste keer jammerlijk gefaald.
"De 21-jarige Jesse Hobson uit Christchurch..." Bewijs dat Han van der Horst gelijk heeft dat we het wangedrag moeten zoeken in de joods-christelijke samenleving. Het komt wel van heel ver.
Het is en combinatie van oorzaken, dunkt me. Zeker, opvoeding en scholing hebben hiermee te maken, alsmede de media die er zoveel aandacht aan schenkt. Ook de gemeente en politie hebben niet adequaat gehandeld. Belangrijkste blijft dat figuren als deze Jesse zo naief of kwaadwillend zijn, dat ze zulke oproepen misbruiken en er een "groot feest" van willen maken. De echte schuldigen zijn uiteraard de amok makende jongelui en studentjes, die zich zo misdragen hebben. De gemeentelijke instanties kunnen hiervan leren hoe hier in het vervolg mee om te gaan en we moeten jongelui onderwijzen in de mogelijke consequenties van bepaald gedrag op Facebook en andere social media en ze gewoon beter opvoeden. Ook op scholen.
lulz: Often used to denote laughter at someone who is the victim of a prank, or a reason for performing an action. This variation is often used on the Encyclopedia dramatica wiki and 4chan image boards. According to a New York Times article about Internet trolling, "lulz means the joy of disrupting another's emotional equilibrium."[31] Can be used as a noun — e.g. "do it for the lulz.", shortened into "ftlulz" (to distinguish it from "ftl" - "for the lose").[32][33] See also LulzSec. Wake up and smell the roses people. Dit is al jaren gaande.
dat kan wel, maar is niet voor iedereen gemeengoed en wat dat betreft is ook jouw reactie informatief. Het probleem van integratie is uiteindelijk niet meer en niet minder dan dat mensen het niet kunnen verdragen dat verschillende mensen met heel verschillende opvattingen en gedragingen vlak naast elkaar leven of in parallele werelden fysiek dichtbij maar toch niet waarneembaar aanwezig zijn. De ontdekking dat ze wel aanwezig zijn, is dan verrassend en vaak onaangenaam, want er heeft nog geen aanpassing plaatsgevonden of er was nog geen gelegenheid (confrontatie en tijd) tot adaptie. Beetje blasé doen dat het of all times is, is dan echt flauw en arrogant knullig. Eenzelfde soort reactie, waarbij verschillen onverdraagzaam lijken, doet integratie tot assimilatie verworden. Jammer van je moderne pretenties.
Goede grap goed gelukt. Waar was een feestje? daar was een feestje. Alleen denken ze in Haren nog steeds dat je,je niet laat chanteren om feestjes te faciliteren. En daar dacht een grote groep jeugd dan weer heel anders over. ik denk dat wat muziek en goedkoop bier op een voetbalveld goedkoper was geweest,maar je kent ze die VVDers die liever twee ton politieoptreden en miljoenen schade betalen.
Met andere woorden: De jeugd bepaald waar, wanneer en hoe groots er ergens een feestje gebrouwen wordt.... en werkt de gemeente niet mee, dan verbouwen ze het dorp. Ben je nu helemaal beduveld ???
er had hier beter een artikel over Jeroen wollaarts (nos) kunnen staan ,en de echte drijvende krachten ,namelijk , rtl ,sbs6, vara, nos ,radio en kranten . zelfs bij P en W werd de rol van de media angstvallig van tafel gehouden ,,terwijl voor ons allemaal duidelijk is ,dat zonder die media ,dit nooit zon vaart had kunnen nemen .
Wat een gelul van een dronken aardbei (om met Cees van Kooten te spreken) om de media hiervan de schuld te geven. De jeugd moet weten dat 'nee' gelijk is aan 'nee', als wordt gemeld dat er geen feestje komt. Of ben ik nu gek? En ik vind het ook geen goede grap!
Ff wat anders: "' Beurzen eindigen diep in het rood door onrust in Europa'. Lekker dan. Geld dicteert. Straks meer nóg meer 'nationale schuld', inkomensongelijkheid en armoede. Wanneer zal het eindelijk bij allen doorsijpelen dat De Onzichtbare Hand van De Vrije Markt een dictatuur is?