Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Politie Hilversum arresteert kind wegens 'dreigtweet'

25-06-2011
leestijd 1 minuten
123 keer bekeken
politie_300_03.jpg
Agenten maken 'vangst' via Twitter bekend
In Hilversum, waar dit weekeinde het festival Hilversum Alive wordt gehouden, heeft de politie een 13-jarige jongen aangehouden. Het kind wordt er van verdacht een ‘ernstige bedreiging’ aan het adres van een optredend artiest te hebben verstuurd.
De aanhouding werd door de politie zelf via Twitter kenbaar gemaakt. Of er een arrestatieteam aan te pas is gekomen vermeldt het verhaal niet. Om welke artiest of wat voor dreiging het gaat is evenmin bekend.
RTEmagicC_tweet_.jpg
De site MastaLine meldt:
Hoogstwaarschijnlijk gaat het om een tweet richting de eveneens 13-jarige rapper Monsif. Eerder op de middag was op Twitter publiekelijk te lezen dat iemand tomaten wilde gooien naar deze rapper. 
cc-foto: Nanagyei

Meer over:

leven, nieuws
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor