Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Philippe Remarque nieuwe hoofdredacteur Volkskrant

07-06-2010
leestijd 1 minuten
69 keer bekeken
RTEmagicC_2cca59c50d.jpg.jpg

Sollicitatiecommissie kiest unanieum voor Remarque, nu correspondent in Washington

Philippe Remarque (44) is voorgedragen als nieuwe hoofdredacteur van de Volkskrant, als opvolger van Pieter Broertjes. De sollicitatiecommissie heeft “unaniem en in grote overeenstemming” voor Remarque gekozen, zo is de redactie van de krant maandagmiddag meegedeeld.
De nieuwe hoofdredacteur is nu nog correspondent van de Volkskrant in Washington. Hij werkt sinds 1996 voor de krant. De redactieraad, de hoofdredactie en de stichting de Volkskrant steunen de voordracht. Ook de eigenaar van de krant, de Persgroep, is akkoord. Remarque zal zo snel mogelijk na het vertrek van Broertjes, per 1 juli, beginnen. Tot dat moment is adjunct-hoofdredacteur Arie Elshout waarnemend hoofdredacteur. Dat meldt de Volkskrant maandag.
Lees hier meer
UPDATE 8-6 De Volkskrant: Profiel Philippe Remarque   

Meer over:

nieuws, media
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor