Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Oud-PVV-Kamerleden nog altijd werkloos

08-02-2013
leestijd 1 minuten
2701 keer bekeken
ANP-PVVKamerleden_300.jpg
'We vinden het verschrikkelijk van wachtgeld te moeten leven'
Alle twaalf PVV-Kamerleden die vorig jaar na de verkiezingen moesten vertrekken hebben nog steeds geen baan kunnen vinden. Ze zeggen last te hebben van de crisis, maar ook van het slechte imago van de PVV.
“Het is een feit dat je als oud-PVV-Kamerlid moeilijker aan een baan komt”, stelt Hero Brinkman, die vorig jaar na veel strijd bij de PVV de deur dichttrok. Oud-Kamerlid Willie Dille vindt het “jammer dat je niet op je kwaliteiten wordt beoordeeld”, zegt hij tegen het AD.
Flickr_HeroBrinkman_PietPlaat_300
Volgens de krant vinden de meeste oud-PVV-Kamerleden het ‘verschrikkelijk’ dat ze van wachtgeld moeten leven. Destijds was het hun partijleider Geert Wilders die juist een eind wilde maken aan deze ‘riante regeling voor oud-politici’. De oud-PVV-Kamerleden maken daar nu echter massaal gebruik van.
Foto-cc: Piet Plaat
Volg Joop op Twitter , vind Joop leuk op Facebook. Of abonneer je op de dagelijkse nieuwsbrief met een handig overzicht van nieuws en opinies.
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor