Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Nederlandse jager doodt Duitse wolf

21-01-2019
leestijd 1 minuten
59 keer bekeken
32238099732_301e1e7b57_k

© cc-foto: Ralf Κλενγελ https://flic.kr/p/R7LFTJ

In de Duitse deelstaat Brandenburg heeft een Nederlandse jager vanaf een hoogzit een wolf doodgeschoten. Volgens het jachtgezelschap waarvan de jager deel uit maakte, viel de wolf jachthonden aan. Het dier zou doodgeschoten zijn nadat het zich niet liet verjagen door geschreeuw en een waarschuwingsschot.
De Duitse justitie onderzoekt het doodschieten van het bij wet beschermde dier. De jager heeft het voorval dat vrijdag plaatsvond zelf gemeld bij de politie. De dode wolf is voor onderzoek overgebracht naar het Institut für Zoologie und Wildtierforschung in Berlijn.
In de herfst van 2017 werd in Duitsland een wolf doodgeschoten door een Deense jager.
Video: een Duitse jager filmde een dag later, op zaterdag 19 januari, vanaf een hoogzit een wolf die op de vlucht is
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor