Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Monstercoalitie Roermond drukt Van Rey in oppositiebanken

09-04-2014
leestijd 1 minuten
61 keer bekeken
vanreyanp300_03.jpg
7 resterende fracties inclusief de VVD, waar Van Rey eerder lid van was, vormen samen coalitie
De van ambtelijke corruptie en witwassen verdachte politicus Jos van Rey is, ondanks een monsterzege van zijn Liberale Volkspartij (LVR), in de oppositiebankjes van de Roermondse gemeenteraad gedrukt. De resterende zeven partijen vormden samen een coalitie.
De LVR won 10 van de 31 zetels bij de gemeenteraadsverkiezingen, maar de overige partijen hadden vooraf al besloten niet met Van Rey in zee te willen. Zeven van de acht fracties in de Roermondse raad bereikte woensdag een akkoord over een gezamenlijke koers. Zes partijen gaan wethouders leveren. Ook de VVD, namens wie Van Rey jarenlang wethouder was in Roermond, komt in het college.

Meer over:

politiek, nieuws
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor