Heb je een vraag, suggestie of wil je gewoon iets kwijt? Dat kan hier. Lees onze spelregels.
Mamaporno kan ook met één m worden geschreven, zag ik net. Ook ik ben dus niet zonder zonde.
Het gebruik van "jongeheer" in verband met de opvattingen van Thierry Baudet vond ik in dit verband wel geestig. Voor wie vastliep in vijftig tinten grijs kan ik Histoire d'O aanbevelen en een werkelijk heel leuke film, The secretary. Met Maggie Gyllenhaal. Hier is de trailer en hij is nog voor alle leeftijden ook http://www.youtube.com/watch?v=YmSO07r_zTc
Hier uit blijkt voor de zoveelste maal dat bepaalde heren van katolieke huize zich nog steeds vasthouden aan hypocriet gedachte goed omtrend sex .En aangezien baudet een prakticerend volger van de heren liefde is ,zoals zo velen in de kerk ,maar hierbij geven beide te kennen dat zij geen begrip opbrengen voor hoe mensen hun sexuele belevenissen beleven.
Ik deel de conclusie niet dat er meer sex is en dus vrede. (omdat er een boek geschreven wordt) Ten eerste zie ik het niet zo om me heen, want dan zou de geest uit de fles zijn. En ten tweede is sex mi. een soort van uitlaatklep júist ter compensatie, krijgsheren zijn dol op sex. Bovendien is er veel uitbuiting op dat gebied. Wat wel zo is- omdat het met de geest uit de fles te maken heeft- is dat er door de verkoop van een boek veel aan verdiend wordt.
Ik denk eraan dit boek voor mijn vrouw te kopen... Misschien wil ze het mij in bed gaan voorlezen. : ) Doet me ook denken aan een oud leermeester van mij. Hij verzon in de jaren-'70 een voor die tijd opvallende actie. Als anti-geweldcampagne verspreidde en plakte hij overal kleine postertjes op met de tekst 'neuken is lekkerder'. Het leverde hem nadien veel klanten op.
Dat klopt niet helemaal; 'Neuken is lekkerder' was een landelijke campagne tegen het gebruik van hard drugs. http://www.geheugenvannederland.nl/?/nl/items/NAGO02:IISG-30051001407532