Macron gaat de verkiezingen door dit gedoe op zijn sloffen winnen. Altijd beter dan Le Pen of die fascist, naam vergeten. Maar wel heel dom, en slecht, dat links niet in staat is met één kandidaat te komen.
Ja Le Pen je herkent haar bijna niet zonder snorretje. Soms zijn de affiches dezelfde dag dat ze worden geplakt nog besnord. Misschien werken de plakkers en de tekenaars tegenwoordig goed samen, dat maakt het leven voor iedereen makkelijker.
Als plakker en besnorder dezelfde zijn gaat het nog sneller! Wie weet?
En hoe verklar je deze mededeling dan, die erop duidt dat DPA dit bericht anders ziet ? "Auf dpa-Anfrage erklärte RN-Sprecherin Caroline Parmentier, der Bericht sei vollkommen falsch, es gebe keine Anweisung zur Vernichtung der Broschüren. „Es hat eine isolierte Initiative eines Abgeordneten gegeben.“ Der Auftrag sei aber, die Broschüren überall weiter zu verteilen." It's never too late to cut the crap
Marine Le Pen qui a rencontré son maître. Monsieur Putain. Va te faire enculer, salope.
Hmmm, zo zijn er ook foto's van Biden en Poetin, Rutte en Putin en noem maar op....
Maar die vinden het niet nodig om 1,2 miljoen exemplaren van een acht pagina’s tellende verkiezingsfolder met extreemrechtse propaganda te moeten vernietigen omdat ze dan net als Madame la Pute Le Pen dan gezichtsverlies lijden. Zo vader zo dochter. Ik heb lang in Frankrijk gewoond en weet waar die twee voor staan. Op dit moment wil niemand aan de kant van Vladimir Poetin staan. Zelfs niet Maine Le Pen.
Poetin heeft uitstekende relaties met extreemrechts in W-Europa, dat weet je toch wel? Ook met Wilders en Baudet hoor. Wat vind je daar eigenlijk van?
@FredD Voor het geval het je is ontgaan: ik stelde je een vraag. Ga je nog antwoorden?
Nog eentje om niet te vergeten... nét 4 jaar geleden 'Wilders' on tour! https://www.trouw.nl/nieuws/wilders-ziet-poetin-als-bondgenoot-in-strijd-tegen-islam~b6289315/
Morgen, precies 4 jaar geleden; https://www.trouw.nl/opinie/wilders-troebele-reis-naar-rusland~b6d1d520/?utm_campaign=shared_earned&utm_medium=social&utm_source=facebook Staand achter het Douma katheder, trots als Putin's schoothond met 2 lullen!
En inderdaad, hiermee denkt hij als politicus wel serieus genomen te worden. Waarom moeten wij nog bijdragen aan de kosten om deze idioot te beveiligen nu het Oekraïense volk in de hel is beland. Hij valt niet onder de slachtoffers, maar hij is medeplichtig aan deze oorlog. Dus stop zijn beveiliging en gebruik het geld wat deze idioot kost in de beveiliging van het Oekraïense volk. Stemmen op sommigen Rechtse politieke partijen maakt je medeplichtig aan deze zieke oorlog.
Lijkt mij een verstandige keuze.
@Sam V Yep, Nu de Franse olieclub nog. https://totalenergies.com/energy-expertise/projects/oil-gas/lng/yamal-lng-cold-environment-gas
Bij Rassemblement national (Le Pen), AfD (Petry), FvD (Baudet) en hun met hun partijen aangehangen rechts-populisme is het voor iedereen zonneklaar dat deze nieuwerwetse Kremlin-apologeten niet alleen een stel naïeve dwazen betreft, maar ze ook serieus bestreden moeten worden. Dat is natuurlijk niet minder het geval met de partijen en politici van uiterst linkse oriëntatie die al meer dan zestig jaar apologeten zijn van het Kremlin en haar agressieve imperialistische gedrag richting diverse naburige volkeren en eigen bevolking. Dan moet je het niet alleen hebben over CPN, PSP, en PPR als waar GroenLinks haar wortels heeft, maar ook over de SP, en in het buitenland b.v. Die Linke, de Franse Communistische Partij (PCF), Parti de Gauche (met Melenchon), en nog diverse andere uiterst links georiënteerde partijen die in verleden, maar ook nog heden, zich weinig minder apologetisch uitlieten en dus in gevallen nog steeds uitlaten over het Kremlin-regimen en daartegenover ronkende anti-westerse retoriek, vaak rechtstreeks overgenomen van de Kremlin-propaganda, uitkramen. Ook al zijn erbij die het inmiddels niet meer doen, of veel meer besmuikt, zijn die er een mea culpa over hebben geuit als een witte raaf.
Florens Wat een boel shit. U kunt aanvoeren wat u wilt, het feit dat Le Pen nu anders denkt over de impact van de bewuste foto, dat is en blijft een feit.
De vraag is of het echt zgn bullshit is of omdat het sommigen niet goed uitkomt: De neiging om je nu vooral te richten op de de-affichering van extreem rechts met Putin is terecht en begrijpelijk, maar hoevelen denken inmiddels ook anders over hun gematigde of zelfs pro Rusland opstelling zoals ze die tot voorkort hadden. En ja, Rusland is niet automatisch Putin, maar zo'n 60% steunt 'm nog wel en vonden het de afgelopen 20 jaar prima.
Eid Natuurlijk beste jongen. Dat zal het zijn: "Het komt even niet goed uit". Man. Dat geloof je toch zelf niet. Zoals Le Pen met Putin 'dweepte', daarvan komt ze nu terug. En dat is goed. En een voorbeeld voor wie nog meer in zal moeten zien, dat hij/zij Putin verkeerd beoordeelde. Maar, of je komt concreet met die mensen - en al helemaal wanneer ze 'links' zijn - op de proppen of je houdt je bek dicht.
Zandb, sorry maar jij bepaalt niet de regels hier. Niemand hoeft hier zijn mond te houden. En jouw toonzetting lijkt mij al helemaal niet hoe het moet.
Wie Ik bepaal wat ik vind. En ik zou niet weten waarom ik zou mogen willen, dat iemand OF met concrete voorbeelden komt OF z'n mond houdt. En wat die toonzetting betreft, ik geloof echt wel, dat u daar niet blij mee bent. Dat neem ik dan voor kennisgeving aan en voeg dat toe aan de eindeloze opmerkingen waarmee u me, zonder enig succes, wilt diskwalificeren.
@Florens De CPN heeft ooit banden gehad met de USSR, dat klopt. In 1989 (fusie tot GL) was daar allang en totaal een eind aan gemaakt. Om PSP, PPR van apologeren van Rusland te beschuldigen is volledige flauwekul. Het mea culpa moet eerder gelden voor de rechtse partijen, die schaamteloos de winst van de grote bedrijven op die nieuwe grote markt stelden boven de signalen dat Poetin steeds meer koos voor een uiterst gevaarlijke revanchistisch nationalisme.Ze kraamden dan wel geen "ronkende anti-westerse retoriek uit", hun invloed was veel groter. @Eid "En ja, Rusland is niet automatisch Putin, maar zo’n 60% steunt ‘m nog wel en vonden het de afgelopen 20 jaar prima." 60% van wat? GL heeft Poetin 100% correct ingeschat, zeker vanaf 2014. Juist rechts heeft winst belangrijker gevonden dan de opgebouwde militaire Russische dreiging.
dan is het een goed idee om deze foto heel erg vaak door te sturen richting Frankrijk zodat men daar kan zien wat megalomane, narcistische, machtswellustige idioten met elkaar gemeen hebben
Poetin heeft een broertje dood aan mensenrechten. Al die politici en zakenlui die met hem dweepten of nog dwepen. Beangstigend.
Haha, ze mag meedoen aan de verkiezingen. Ze heeft net vandaag haar 500 handtekeningen van elu’s binnen. Ze kwam er honderd te kort maar de leider van het vrijzinig liberale Modem heeft zijb mensen opgeroepen om candidaten die niet genoeg hadden te steunen met een handtekening omdat hij het parrainage systeem niet goed vindt. Zelf heeft hij zijn handtekening aan le Pen gegeven. Die twee kunnen elkaars bloed drinken. Overigens helemaal belangeloos is dat niet want het is goed voor Macron in de tweede ronde. Melenchon van extreem links heeft ze nu ook.
Hehehe, dat komt even niet goed uit. Nou ja, het zou erger zijn als ze er trots mee ging zwaaien.
De echte realisten waren al 10 a 20 jaar wakker. Degene die die draai konden en willen maken een paar jaar korter, maar nu wordt het zelfs voor de grote verraders meer en meer onmogelijk. Ook hier nog maar een overgebleven gekken. Het enige goede aan deze oorlog. Dat het nu onder een vergrootglas ligt. Prachtig hoe Le Pen nu ontmaskert wordt. En nog meer van dat soort volk. Het is jammer dat hun aanhang zo koppig, star en drammerig is dat ze hun extreme ongelijk niet eerder kunnen toegeven. En het is jammer dat er ziekenhuizen, appartementsgebouwen eerst kapot moesten en kinderen het leven moesten laten om het punt te bewijzen dat nu echt zo duidelijk is.
Het is mij wel vaker opgevallen wat voor klein mannetje die Poetin toch eigenlijk is. Zelfs nog een halve kop kleiner dan Marine.
Heeft hij gemeen met Mussolini en Mussert. Drie mennekes die iets moeten/moesten compenseren?
Net als diverse linkse politici in Europa zijn er nu ook rechtse die, allemaal vooral uit opportunistisch eigenbelang, hun straatje schoonvegen. En dan zijn er ook nog die daarbij in één richting wijzen, ook al uit opportunisme.