Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Kwart CDA-kiezers wil af van Balkenende

04-03-2010
leestijd 1 minuten
248 keer bekeken
balkenende-beteuterd.jpg
Achterban noemt Verhagen, Eurlings en Klink als geschikte lijsttrekkers
Bijna een kwart van de CDA-stemmers ziet Jan Peter Balkenende liever vertrekken als lijsttrekker van het CDA. Dat blijkt uit een peiling van Maurice de Hond in opdracht van het tv-programma Netwerk.
Hoewel de CDA-achterban doorgaans behoorlijk trouw is, geeft 24% aan nu liever een andere lijsttrekker te willen voor de komende verkiezingen. CDA-prominenten lieten donderdag anoniem aan RTL Nieuws weten dat zij het ook gehad hebben met Balkenende, aldus Trouw.
Een kwart van de CDA-stemmers ziet in Maxime Verhagen als een geschikte opvolger. Eveneens een kwart noemt Camiel Eurlings. Ab Klink wordt door 22% genoemd. 

Meer over:

politiek, nieuws
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor