Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Kunst, subsidie en de hardwerkende Nederlander

14-03-2013
leestijd 1 minuten
IdealeLiefde5
Deel vijf van de politieke romantische komedie De Ideale Liefde
Babette en Sem zitten lekker aan het diner wanneer een oud-collega van Babette aanschuift. Wanneer Sem vertelt dat hij acteur is en dat zijn theatergezelschap op subsidie wacht, kijkt Babette er op z’n zachtst gezegd vreemd van op
In de nieuwe aflevering van Ideale Liefde gaat het over kunstsubsidie en of dat eigenlijk wel nodig is. Maar hoeveel “subsidie” geeft de overheid jaarlijks  aan alle externe consultants? En wat doen zijn eigenlijk wat zo belangrijk is? En op wie stemmen zij?
De wekelijkse serie wordt geschreven door Bart Juttman en geregisseerd door Sia Hermanides. De hoofdrollen worden gespeeld door Niels van der Laan en Hanneke Last. Like ze ook op Facebook.

Meer over:

kijk nou, nieuws

Reacties (0)

Joop

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor