Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Kliniek speciaal voor kinderkanker

06-07-2010
leestijd 1 minuten
nkoc-avl-300px.jpg
Centrum komt op plek Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis in Amsterdam
Na een strijd tussen enkele centra is besloten dat het Nationaal Kinderoncologisch Centrum wordt gebouwd op het terrein van het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis in Amsterdam.
De NKOC wordt naar verwachting in 2013 geopend. Artsen en ouders van kankerpatiëntjes hebben samen het initiatief genomen om te komen tot één behandelcentrum voor kinderen met kanker. Het moet een internationaal gerenommeerde kliniek worden waarin topwetenschappelijk onderzoek naar kanker bij kinderen wordt verricht.
Sommige universitaire ziekenhuizen vinden het jammer dat de zorg voor kinderen met kanker nu geconcentreerd wordt op één plek, in Amsterdam. Ze hadden liever gezien dat ouders meer keus zouden hebben, zo meldt de NOS.

Meer over:

leven, nieuws
Delen:

Reacties (0)

Joop

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor