goed alternatief als je geen smart phone hebt of wil gebruiken. Maar hoe dan als je geen tatouage wilt en geel boekje niet mag ? Ik schaf maar een auto aan want OV zal onbereikbaar worden voor mij.
Ik wist niet dat je bij het instappen in bus en tram je QR code moet laten zien.
En ik maar denken dat die chip van Bill Gates die we er gratis bijkregen voldoende zou zijn,,,,,
Het zal toch niet zo zijn dat een kopie van de QR code - al dan niet op een arm - geaccepteerd wordt door de scanners? De eerste eis die ik aan zoiets zou stellen is dat de code dynamisch, dat wil zeggen tijdstip afhankelijk door de app gegenereerd wordt. Overheden en ict, het blijft moeizaam.
Tja, als de jeugd de pas niet kan vervalsen via een screenshot, dan maar op deze manier :)
En nu is voor hem maar te hopen dat deze code niet ieder jaar wijzigt bij voorbeeld door jaarlijkse herhaalprikken.
Valt mee. Nog plaats genoeg volgens mij. Het wordt pas problematisch als je je broek moet laten zakken om de code op je bil in te laten scannen.
Het is te hopen dat de code minimaal elke dag, of liever nog veel vaker wijzigt zodat een kopie of een screenshot niet bruikbaar is.