Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Is dit reclame?

13-06-2013
leestijd 1 minuten
tictac_300.jpg
Meest bizarre clip van het jaar
Tic Tac heeft een reputatie als het gaat om online reclames maar deze clip doet alles wat er tot nu toe aan virals verscheen verbleken. Het degradeert de legendarische Old Spice virals tot Bob de Bouwer niveau. Four Calories is geregisseerd door Crobin en onderdeel van ADC Young Guns, een wereldwijde competitie voor aanstormend creatief talent.
Officieel heeft Tic Tac niets met de clip te maken, zegt de regisseur. Maar dat is vast onderdeel van een viral. Of is dit een viral die doet alsof het een viral is? Wat het ook is, het is een van de meest bizarre clips van het jaar. En ranzig, aldus een deel van de Joop-redactie.

Meer over:

nieuws, lekker
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor