Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Guerrilla-reclame tijdens DWDD

02-11-2011
leestijd 1 minuten
71 keer bekeken
ANP-matthijs_300_01.jpg
Matthijs van Nieuwkerk houdt hoofd koel naast naakte dame
Een met bodypaint beschilderde naakte vrouw is ingebroken in de uitzending van De Wereld Draait Door. Tijdens een gesprek met reality-ster Britt Dekker stond ze plots naast Matthijs en vroeg of ze hem een kus mocht geven.
De verraste presentator – “Dat is live tv” – stemde toe en daarop verdween ze weer uit beeld. “Wat vond je?” vroeg Matthijs aan tafelheer Giel. “Mooi pakje,” luidde het antwoord.
De vrouw had op haar borsten de naam geschilderd van een bedrijf dat volgens eigen zeggen gespecialiseerd is in guerrilla-reclame. Op Twitter werd de actie een uur tevoren aangekondigd. Na afloop twitterde het bedrijf:
poeh…het was erg lastig met al die security mensen op de vloer, maar ff aandacht voor Femme X met Britt 
De Vara heeft inmiddels media benaderd om het bewuste fragment te verwijderen. De omroep vreest dat door aandacht voor de beelden anderen de actie zullen imiteren.

Meer over:

kijk nou, nieuws

Reacties (0)

Joop

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor