Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Gijzeling gaande in Parijs bureau van beroemde YouTubers

12-06-2018
leestijd 1 minuten
Dff6gEUXcAEmxAl.jpg-large
Update 20:11 De gijzeling is door een bevrijdingsactie van de politie beëindigd. De gijzelnemer is gearresteerd. Volgens de politie maakte hij een verwarde indruk. De twee gijzelaars zijn ongedeerd, een derde gijzelaar wist al bij het begin van het drama te ontsnappen na een vechtpartij met de dader.
Eerder:
Een onbekende die in bezit zou zijn van een bom en een wapen houdt in Parijs sinds dinsdagmiddag vier uur minstens twee, maar mogelijk drie, mensen gegijzeld, waaronder een zwangere vrouw. Een van hen zou volgens berichten gewond zijn. De politie is massaal aanwezig bij het pand in de Rue des Petites Écuries in het 10e arrondissement, waar het kantoor is gevestigd van Mixicom, een reclamebureau waar verscheiden bekende Franse YouTubers aan verbonden zijn, zoals  Norman Thavaud.
Volgens Franse media zou de gijzelnemer, die het gebouw binnenging nadat hij enkele schoten had gelost, een gesprek eisen met de Iraanse ambassadeur. De gijzeling zou niet als terrorisme aangemerkt worden.

Meer over:

parijs, frankrijk, nieuws
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor