Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen

Gebouwd door brokkenpiloten

  •  
13-01-2021
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
jsfgebreken
Delen:

Praat mee

onze spelregels.

avatar
0/1500
Bedankt voor je reactie! De redactie controleert of je bericht voldoet aan de spelregels. Het kan even duren voordat het zichtbaar is.

Reacties (8)

Ryan2
Ryan213 jan. 2021 - 21:15

Ach, een jachtvliegtuiig is tegenwoordig waardeloos zonder informatie. En die informatie moet voornamelijk van de Amerikanen in NAVO verband komen. AWACS bij voorbeeld. Het is al diverse malen gebleken, dat het aan die informatie voor Nederlandse vliegers nogal schort. In voormalig Joegoslavië bij voorbeeld. Los van het feit of je met "fly by wire" een baksteen kunt laten vliegen. De Starfighter was indertijd ook zo'n vliegende doodskist. Verder is de Amerikaanse technologie op zijn retour. Ze zijn tegenwoordig al blij als ze zonder brokken op een Internationaal Ruimte Station aan komen.

3 Reacties
Winterdepressie
Winterdepressie13 jan. 2021 - 22:06

"Ze zijn tegenwoordig al blij als ze zonder brokken op een Internationaal Ruimte Station aan komen." Ik weet niet waar je dat vandaan haalt. De VS heeft de laatste 9 jaar volledig op de Russen moeten vertrouwen om astronauten naar het ISS te krijgen. Pas dit jaar hebben ze dankzij SpaceX weer de mogelijkheid om van eigen bodem dit te doen. In totaal zijn er dit jaar 6 mensen gelanceerd vanuit Florida. 2 op een testvlucht en 4 op de eerste officiële missie. Beide missies waren enorme successen en NASA is zelfs op het besluit terug gekomen om voor bemande missies geen gebruikte eerste trappen van de Falcon 9 te gebruiken. Simpelweg omdat het Falcon 9 en het Crew Dragon platform een enorm betrouwbaar systeem blijken te zijn. De rest van je verhaal klopt volgens mij wel, maar die laatste zin is pure onzin.

adriek
adriek14 jan. 2021 - 19:39

Ze zijn dus (terecht) blij dat ze zonder brokken met een *Amerikaans* ruimtetuig bij ISS kunnen komen zodat ze niet meer afhankelijk zijn van de Russen.

Winterdepressie
Winterdepressie15 jan. 2021 - 11:52

@Eirda, Op die manier wel. Ryan deed het echter voorkomen alsof de VS in aftandse roestbakken vlogen.

Winterdepressie
Winterdepressie13 jan. 2021 - 15:51

De Faal-35 is ook het tekstboek voorbeeld van een "One-size-fits-none" oplossing. Wat een hork van een machine.

Oki Doki
Oki Doki13 jan. 2021 - 15:47

Wat een drama. En nu maar hopen dat er geen oorlog uitbreekt waar wij bij betrokken zouden kunnen raken.

adriek
adriek13 jan. 2021 - 14:56

Na de volgende software update zijn alle bekende problemen verholpen (of vervangen door andere problemen...)

Martin108
Martin10813 jan. 2021 - 10:04

"Have you tried turning it off and on again?"