Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Franse docent vermoord na tonen Mohammed-cartoons

•
16-10-2020
•
leestijd 1 minuten
•
898 keer bekeken
•
FRANCE - POLICE - FEATURE

© A French police officer of the anti-crime squad, Brigade Anti-Criminalite de nuit (BAC N 75) is seen during a control in Paris, on October 16, 2020. THOMAS COEX / AFP

In Conflans Sainte-Honorine, een voorstad ten noordwesten van Parijs, is een docent op straat vermoord. De politie beschouwt het misdrijf als een terroristische aanslag. De dader is doodgeschoten door agenten terwijl hij met een mes op straat rondliep in de buurt van de plek waar de aanslag plaatsvond.
Volgens getuigen riep de dader Allah Akbar. Het slachtoffer zou de keel zijn doorgesneden. Media berichten dat de dader een vader van een van de leerlingen zou zijn.
Frankrijk wordt aanhoudend getroffen door terroristische aanslagen met een islamistisch motief. Vorige maand nog stak een migrant uit Pakistan in op willekeurige voorbijgangers nabij de plek waar voorheen de redactie van het satirisch tijdschrift Charlie Hebdo was gevestigd.

Reacties (0)

Joop

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor