En wat gaan we dan met die overschotten doen? Weer vernietigen zoals gebruikelijk? Want leer mij de NL boer kennen, die dumpt zijn melk nog liever in de sloot dan dat hij het gratis weggeeft (hebben ze al meerdere keren gedaan). Maar ooooh goeie God als je aan de Soos uitkering komt die elke Koe in Nederland krijgt (ja omgerekend krijgt elke koe ene SOOS uitkering) dan lopen ze te janken. Bah.... de Herenboeren zijn weer terug en in de macht, en daar hebben ze in Groningen nare herinneringen aan. Om nog maar te zwijgen van de heiliger dan de Paus Super katho's in het zuiden. Die ons nu regeren... want een Roemeen zijn paspoort afpakken en hem opsluiten in een container is echt christelijk verantwoord... want anders loopt hij weg! :P.
Die landen bombarderen en leegplunderen is wel de taak van Nederland maar voedsel geven ho maar .
De EU moet oppassen dat voedselhulp niet leidt tot het dumpen van overschotten met alle gevolgen voor verstoring van lokale markten van dien. Het risico dat de productie hier wordt afgestemd op deze 'kunstmatige' vraag naar voedsel is aanwezig, de geschiedenis leert dat.
Nou hun eerste plan van het aan de voedselbanken geven mocht ook al niet. Want dat kon de NL propaganda machine niet hebben en is dus geweigerd. Ben jij gek in NL gaat niemand naar de voedselbank, in NL staat achter elke deur en pot goud en in NL heeft iedereen werk. We zijn de nieuwe DDR geworden met onze Propaganda. (Niet kwa verkiezingen maar op propaganda niveau).
Het is ook niet de taak van Europa om ontwikkelingshulp te geven. Laat dat lekker aan de nationale overheden over.
Het gaat niet om ontwikkelingshulp, maar om het verdelen van overschotten binnen Europa. Met het beleid van dit kabinet zou die voedselhulp hier wel eens hard nodig kunnen zijn.