De normen en waarden in Nederland hollen achteruit. Zeer triest voor deze vrouw en haar kinderen, laatsten moeten verder leven met wetenschap dat hun vader hun moeder heeft vermoord.
Het stemt mij treurig dat een organisatie als "Femmes for freedom" in Nederland broodnodig is. http://www.femmesforfreedom.com/
jammer als ik dit bericht eerder had gelezen was ik ook gekomen ! Het is ongelooflijk dit soort dingen. Het is toch triest dat je als dochter geen gehoor vindt bij je ouders als dit soort ellende in je leven speelt. Heel erg triest. Korte metten maken met dit soort zielige lui. Als er geen voorbeeld wordt gesteld dan komen er zeker nog meer lijken. BAH
Hafid Bouazza heeft het "probleem" vandaag erg mooi onder woorden weten brengen. http://cult.thepostonline.nl/2015/02/16/de-beledigde-islam-en-het-gekooide-aap-syndroom-resultaat-van-langdurige-intimidatie-en-indoctrinatie/
Elma Drayer schreef in de fase dat Yasmeen nog zoek was al een vlammend column over de vele zo bedreigde, opgesloten vrouwen binnen bepaalde (geloofs)culturen alhier, waarvan een deel ook grote delen van de Blijf van mijn lijf-huizen bevolkt. Een Pakistaanse jonge vrouw, als slaaf gehouden door haar schoonfamilie, uitgehuwelijkt aan haar neef, letterlijk opgesloten in huis, die alle moed bijeengeraapt (en daarvoor is nogal wat nodig in betreffende cultuur) dan vanwege het geweld en de dreigende situatie naar de politie vlucht voor hulp, in plaats van dat ze anoniem ondergebracht wordt in een "Blijf van mijn lijf"-huis, na een overleg van politie met de familie (!), haar onderbrengt bij een oom. Rotterdamse Yasmeen werd vermoord teruggevonden in bosschages langs de A28 in Drenthe. Gek genoeg was dat al een dag voordat de familie aangifte deed van vermissing. Misschien ook getipt door de politie dat dit verstandig was? Die laatste opmerking is cynisch en doet volgens sommigen de (rouwende?) familie wellicht onrecht. Als dat zo is zal zij vast snel klaarheid geven wie Yammen zo naar het leven stond. Toch? http://www.volkskrant.nl/opinie/waarom-hebben-wij-nooit-ernst-gemaakt-met-inburgeringsplicht~a3845607/
Wat leren mensen die zich hier willen vestigen tijdens de inburgeringslessen? Alleen een beetje Nederlands is niet genoeg! Het is van het grootste belang dat iedereen die hier komt wonen goed wordt ingelicht over de hier geldende normen en waarden. Met name mensen die komen uit landen waar dit soort toestanden 'normaal' worden gevonden moeten meekrijgen dat het er hier anders toegaat. Dat kan via de inburgeringslessen gebeuren, waarbij wat mij betreft gerust getoetst mag worden of de toekomstige bewoners weten waar zij aan beginnen. Van mij hoeven mensen niet hun godsdienst op te geven, maar onze grondwettelijk gewaarborgde rechten gaan voor. Dat heet scheiding van kerk en staat en iedereen heeft zich hieraan te houden. En bij hulpvragen? Ingrijpen, opsporen en handhaven en zo nodig streng straffen.
Erg moedig van de vrouwen en schande dat dit in Nederland anno 2015 vrouwen zo worden behandeld puur omdat ze vrouw zijn. Ik hoop dat er hoop mensen meelopen en dat deze vrouwen niet in de steek worden gelaten want volgens mij lopen ze gevaar. De donkere kant van de multiculturele samenleving. wat sta je wel of niet toe en hoeverre wil/ mag je je bemoeien als multiculturalist?
@ Edo Vos, ma 16 februari 2015 16:28 “...vrouwen zo worden behandeld puur omdat ze vrouw zijn.” Hoe weet je dat dit is 'puur omdat ze vrouw zijn'? Huiselijk geweld is geen m/v-kwestie. Mannen en vrouwen zijn in ongeveer gelijke mate dader en slachtoffer, en voor zover ik weet zijn er op dit punt geen verschillen tussen culturen. http://whiteribbon.org
Aboutaleb is formeel hoofd van de Rotterdamse politie. Dat deze politie niets deed naar aanleiding van de aangiftes, staat in schril contrast met zijn afstand nemen van Islam-geweld.
Er staat niet dat er aangifte gedaan is, er staat expliciet dat er om hulp is gevraagd. In hoeverre er aangifte is gedaan valt daar niet uit af te leiden. En dat vrouwen teruggaan naar hun geweldadige man is is niet iets waar de politie iets aan kan doen.
De overheid moet een campagne beginnen om moslims te verleiden hun geloof los te laten, dat is het beste voor iedereen.
Een goede eerste stap zou zijn om vrouwen duidelijk te maken dat geen enkele vorm van geweld acceptabel is.
ik denk dat de vrouwen dat wel weten maar de mannen het probleem waren, ik heb vorig jaar een interview gezien van een engelse vrouw die naar de politie was gestapt en een boekje open had gedaan haar familie verstote haar, ze moest verhuizen, is jaren lang al niet meer in haar geboorteplaats geweest simpel omdat het te gevaarlijk is. de dader kon gewoon rondlopen, zijn gang gaan en zij werd uitgekotst.
vrouwen hebben het zwaar in de Islamitische werelddelen. Ook hier. Veel stil (en minder stil) leed. Feministen hier in NL zouden zich daar heel erg druk over moeten maken.
@ Zaffer Y, di 17 februari 2015 00:13 “vrouwen hebben het zwaar in de Islamitische werelddelen.” Vrouwen en mannen hebben het zwaar in armere werelddelen. Elders [1] heb ik verschillende pogingen gedaan mensen te laten luisteren naar moslima's die zeggen geen slachtoffer te zijn. Niemand wil naar ze luisteren. Do Muslim Women Need Saving? The Western crusade to rescue Muslim women has reduced them to a simplistic stereotype http://ideas.time.com/2013/11/01/do-muslim-women-need-saving/ “Veel stil (en minder stil) leed.” Mannen zijn ongeveer even vaak slachtoffer van huiselijk geweld. Gelukkig komt huiselijk geweld minder voor dan we denken. Berichten in de media hanteren vaak zeer ruime definities van 'geweld'. http://whiteribbon.org [1] http://www.joop.nl/wereld/detail/artikel/30597_eerste_vrouwenmoskee_in_de_vs_opent_deuren/
Ik heb altijd dubbele gevoelens bij dit soort gevallen. Gevallen waarin vrouwen het slachtoffer zijn van achterlijke (islam) culturen. ik zie namelijk dat de meerderheid van die vrouwen het in stand houd. Ze zien het gebeuren, of ondergaan het zelf. Sterker nog ze doen het hun eigen dochters aan, tot aan lichamelijke verminking toe! Ik kan dat maar niet snappen!
@ sillie billie, di 17 februari 2015 02:25 “Sterker nog ze doen het hun eigen dochters aan, tot aan lichamelijke verminking toe! Ik kan dat maar niet snappen!” https://www.psychologytoday.com/blog/insight-therapy/201401/feminine-foes-new-science-explores-female-competition http://www.femininebeauty.info/suppression.pdf