Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

De droom te kunnen vliegen realiseren

15-03-2012
leestijd 1 minuten
81 keer bekeken
vogelman_300.jpg
Vogelmannen pionieren met diep gekoesterde wens
Het is een diep gekoesterde wens van velen: kunnen vliegen als een vogel. Een nieuwe documentaire geeft een inkijk in de wereld van een klein clubje zogeheten ‘wingman’, mannen die met een vogelpak aan van grote hoogten springen en naar beneden suizen. Als het goed gaat, landen ze ongedeerd.
Om met een vogelpak, oftewel wingsuit, te kunnen springen moet je eerst 200 parachutesprongen gemaakt hebben. En dan nog blijft het een gevaarlijke onderneming. De documentaire concentreert zich op Europese vliegers die springen in de Dolomieten en de Alpen.
Volg Joop op Twitter , vind Joop leuk op Facebook. Of abonneer je op de dagelijkse nieuwsbrief met een handig overzicht van nieuws en opinies.

Meer over:

kijk nou, nieuws
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor