Heb je een vraag, suggestie of wil je gewoon iets kwijt? Dat kan hier. Lees onze spelregels.
In het zuiden wordt 1x per jaar feest gevierd en in de rest van Nederland het hele jaar door. Ik vind dat een culturele bagage waar men trots op mag zijn.
Boelerend plebs, zich wentelend in een burlesk bacchanaal. Het is niet meer van deze tijd, net als de RK clerus die het oogluikend gedoogt.
@Hannes, de RK clerus, bestaat die nog in Nederland? Verder denk ik dat het niet verkeerd zou zijn dat Hannes ook gewoon eens een paar dagen uit z'n bol gaat, dan is de rest van het jaar misschien ook wat minder zuur.
Het blijft ordinair slempen op het ritme van foute nederlandstalige drieakkoorden `muziek', en de cadans van consumerende massa's in straten vol bierblikjes tussen afgekloven kippenpoten.
Zoals ik al dacht; Hannes is Walter de Rochebrune (Koot en Bie) die af en toe vanuit de schuur in de tuin van zijn moeder waar hij woont zijn gram mag spuwen. Wel heel vermakelijk! Ga vooral googlen op Walter de Rochebrune en je ziet Hannes.
vanuit de ivoren randstedelijke toren wordt hier een eeuwenoude traditie gestigmatiseerd uitgaande van 30 seconden beeld in het 8 uur journaal van louter de adolescenten in de feestvierende provincies. Er wordt geen onderscheid gemaakt tussen de bourgondische (Brabantse) en Rijnlandse (Limburgse) versie. Zonder enige kennis van zaken of argumenten worden delen van het land over een kam geschoren. Een geloofsgemeenschap wordt hier medegedeeld dat ze eigenlijk geen bestaansrecht hebben. Het is nogal wat wat Hannes hier durft ( en blijkbaar) mag zeggen.
@ BV Spijt: Géén gevoel voor humor, dat zuurrechtse volk. Heb je al klacht neergelegd bij de Vara?
ah dat was een poging tot humor? Ik zou zeggen ga eens carnaval vieren, stuk lolliger dan die grachtengordelgrapjes.
Een leuk feestje?! Horst in diepe rouw na dodelijke steekpartij tijdens carnavalsfeest: ‘Verdriet onbeschrijflijk groot’ https://limburg24.nl/horst-in-diepe-rouw-na-dodelijke-steekpartij-tijdens-carnavalsfeest-verdriet-onbeschrijflijk-groot/ Erg leuk allemaal...
Carnaval met alle bier is een onbeschaafde uiting van emoties. Dat kan alleen plaatsvinden in onbeschaafde streken.
Wat maakt het überhaupt uit of het cultureel erfgoed is. Laat de mensen die het willen vieren gewoon hun gang gaan. Een paar dagen in het jaar lekker los gaan.
In de kosten van een duur glaasje waterig bier is de gezelligheid inbegrepen, want in Nederland moet alles gezellig zijn: zelfs tijdens carnaval.