© cc-foto: Michael Sveikutis https://flic.kr/p/oaJ44G
Heb tegenlicht zonet bekeken en ja, ik zie dat waar men het over heeft niet als iets nieuws, de Hells Angels hadden ook soms Nazihelmen die zij droegen, een bekende Lemmy van de rockband Motorhead droeg graag Nazi en SS spullen, zowel de motorclub als hij waren echt geen Nazi-sympathisanten, zij provoceerden en deden dat o.a. door dit soort symbolen te dragen, nu heb je dus Kekistan en ik zie hetzelfde fenomeen, beschouw hen niet als Extreem Rechts,trouwens de Amerikaanse samenleving heeft een hele andere geschiedenis en men kan daar veel verder gaan onder het mom van de vrijheid van meningsuiting, links is daar trouwens altijd wel veel harder aangepakt dan Rechts Amerika. Baudet zie ik persoonlijk wel als een dandy met zeer Extreem Rechtse gedachtes en zijn contacten in heel de wereld laten over zijn echte gedachtes geen onduidelijkheid bestaan,daar is hij vrij in maar ik beschouw hem wel als wat wij vroeger een Nazi zouden noemen en dat herhaal ik dan ook nu weer.
We moeten niet de fout maken om Nederland en buurlanden als representant van de wereld te zien. Niets wijst er op dat dit een gevolg van het mondiaal klimaatprobleem is. Maar de trend naar meer monocultuur en bestrijdingsmiddelen is wereldwijd. Het is dus een (extra) waarschuwing, zoals de plasticsoep, én een lokaal probleem.
Je hebt denk ik gelijk maar dit zijn allemaal deelproblemen van het belangrijkste: onze manier van leven deugt niet. Zolang daar fundamenteel niets aan verandert zullen de gevolgen uiteraard blijven.
TomMeijer - Inderdaad en de suggestie dat het om verschillende, of zelfs lokale problemen zou gaan, die je als het ware één voor één zou kunnen oplossen, slaat nergens op. Je kunt wél stellen dat de enorme aandacht voor het klimaatprobleem ook het gevolg is van een eenzijdige benadering, maar daarmee geef ik slechts aan dat het probleem onderschat wordt en niet dat het overschat wordt.