Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

Berlusconi wil kritische pers zwijgen opleggen

28-01-2011
leestijd 1 minuten
136 keer bekeken
ANP-Berlusconi_duim300.jpg
Italiaanse premier wil actualiteitenprogramma's bij de publieke omroep aan banden leggen, nadat ze berichtten over zijn machtsmisbruik 
Premier Silvio Berlusconi van Italië heeft zijn minister van Telecommunicatie vrijdag opdracht gegeven om kritische uitzendingen van actualiteitenrubrieken op de publieke omroep RAI aan banden te leggen. Dat meldt de Volkskrant op basis van berichten in Italiaanse media.
Aanleiding voor de woede van Berlusconi is de uitzending donderdagavond van Annozero, een van de laatste overgebleven kritische programma’s van de RAI, zo schrijft de Volkskrant vrijdagavond. Annozero besteedde aandacht aan het seks- en machtsmisbruikschandaal rond Berlusconi. Berlusconi wil ‘dit soort programma’s’ niet meer op de publieke omroep, zo zei hij tijdens het kabinetsberaad. 

Meer over:

wereld, nieuws
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor