Heb je een vraag, suggestie of wil je gewoon iets kwijt? Dat kan hier. Lees onze spelregels.
We komen uit een tijd met vele duizenden goden. Daarvan (b)lijkt er nu nog maar één over te zijn, aanbeden door zowel Christenen als Moslims. Dan zou je toch denken dat ze dit akkefietje ook samen aan die ene God overlaten?
Getoonde "fabriek" is natuurlijk hardstikke illegaal. Ze hebben niet eens een sprinklerinstallatie.
Wat een *** die Ban Ki Moon. Al jaren zijn er VN resoluties waarin o.a. wordt geeist dat Israel zich volledig terugtrekt uit de bezette Palestijnse gebieden, en hij komt nu met dit slappe miniscule aftreksel van wat eerder is besloten door de VN!
Die resoluties hebben geen enkele waarde voor Israel. Zolang de veiligheid van Israel in het geding is zal Israel die resoluties negeren. Eerlijk gezegd kan ik daar wel inkomen.
Natuurlijk mag Ban Ki-moon ook grapjes maken!! Kofi Anan noemde de oorlog tegen Irak illegaal, maar Bush beatwoordde de VN-Chef toen met: De groeten jij! jij met je illegaal..!! Israel luistert alleen naar God en bestaat namens God en het Oude Testament. Het probleem is dat alleen zij die weten waar God is en alleen zij die hem mogen spreken, de rest moete alleen geloven aan de boodschappen die God voor Israel en voor de Wereld stuurt? Ik zie het voor mij in Het Midden Oosten, een grote bord met " God ontvangt en spreekt alleen Zionisten''.
Omdat ik voldoende argumenten aanwezig acht, om een causaal verband te mogen veronderstellen tussen de sterke opkomst van de zgn. radicale Islam (de Moslim Broederschap) en de gewelddadige landroof door het radicale orthodoxe Jodendom (daarbij willig terzijde gestaan, door internationaal beleidsbepalende segmenten uit het Europese en Amerikaanse Christendom) in de jaren dertig en veertig van de vorige eeuw, mag ook een causaal verband worden aangenomen, tussen de (gelukkig verijdelde/mislukte) poging tot een terreuraanslag op het NWA toestel naar Detroit, door een Nigeriaanse Islam-fundamentalist en bijvoorbeeld de mensonterende toestand in het Getto van Gaza.
Ahrend, Interessante stelling, maar waar blijkt uit dat de joden geen recht hadden op Palestina? Dat de Arabieren weinig of geen schuld hadden aan het nazisme, daar ga ik helemaal in mee. Maar is de diaspora een grotendeels vrijwillig gebeuren geweest, op zoek naar economische voorspoed in het Westen, of zijn de joden Palestina uitgeknikkerd door onverdraagzame Arabieren? Ik heb de eerste stelling, die van de vrijwillige diaspora, meermalen verdedigd, maar eerlijk gezegd heb ik nooit meer bewijs daarvoor kunnen vinden dan de mening van een geschiedkundige die zich daarin verdiept had. Is er meer bewijs voor?