Meer over:
australia open 2020, tennis, kwalificatiewedstrijd, klimaatcrisis, bosbranden, nieuws, dalila jakupovicHeb je een vraag, suggestie of wil je gewoon iets kwijt? Dat kan hier. Lees onze spelregels.
Tja, je paft wat pakjes weg op zo'n dag aan de australische oostkust. En zonder filter! Een pakje zware Van Nelle per 2 dagen is minder ongezond dan een dagje ademhalen down-under.
The show must go on. Beetje symptomatisch. Totdat we er bij neervallen dan nog gaan we door. We hebben het nu eenmaal zo georganiseerd.
Als de rijken met een balletje slaan miljoenen willen verdienen (miljoenen mede te betalen door de armen die wel wat anders aan hun hoofd hebben en geen bal om tennis geven) dan moet ze de lokale weer/klimaat/luchtvervuiling er wel op de koop toe bijnemen. Is al bekend of hypocrieten er in Australie al voor gezorgd hebben dat rekeningrijden is ingevoerd. Of zoeken ze het daar ook in subsidie voor de Tesla's op kolenstroom van de rijken.
Bizar dat een alt right regering zo veel voor elkaar kan krijgen om mensen het leven zuur te maken. Maar goed volgens rechts bestsst het klimaatprobleem natuurlijk miet. Deze massale bosbrand is "toeval".