Logo Joop
De opiniesite van BNNVARA met actueel nieuws en uitgesproken meningen.

AFM: Lakeman en Hendrickx mogen niet voor DSB-gedupeerden bemiddelen

23-11-2009
leestijd 1 minuten
193 keer bekeken
Brexit_300.jpg

Jelle Hendrickx al de wacht aangezegd

Beide stichtingen missen volgend de AFM de benodigde vergunningen en moeten daarom hun werk staken.
De Autoriteit Financiële Markten heeft de Stichting Steunfonds Probleemhypotheken van Jelle Hendrickx al de wacht aangezegd en ook de Stichting Hypotheekleed van Peiter Lakeman opereert zonder vergunning van de AFM, aldus de Volkskrant. Lakeman vindt dat raar:
Het is van de gekke dat de AFM zich met deze zaak bezighoudt. Misschien moet ik een procedure tegen de AFM adviseren.
Ook Jelle Hendrickx is het niet met de AFM eens. Hij zegt dat zijn stichting helemaal niet bemiddelt namens gedupeerde, maar juist dossiers overdraagt aan bevoegde advocaten, die daarmee naar de curatoren gaan.

Meer over:

economie, nieuws
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je hieronder gratis aan voor Joop NL. Iedere donderdag een selectie opvallende nieuwsverhalen, opinies en cartoons in je mailbox.

Al 100 jaar voor