'First Dates' keert vanaf 15 september terug met een nieuw seizoen vol onverwachte vonken, ongemakkelijke stiltes en liefde op het eerste gezicht. Hoopvolle singles worden opnieuw aan elkaar gekoppeld voor een blind date in het bekende restaurant. Maar dit keer is er méér te zoeken dan alleen romantiek: ook achter de bar wordt gezocht naar een nieuwe match.
Barman Victor, jarenlang het vaste gezicht van het restaurant, heeft afscheid genomen. Na meer dan 4.000 dates en allemaal prachtige, ontroerende en grappige gesprekken aan de bar geeft hij het stokje over aan iemand anders. Maar aan wie? In de eerste week van het nieuwe seizoen neemt elke aflevering een andere barman of barvrouw plaats in het First Dates restaurant. Wie weet de perfecte sfeer te creëren, schenkt het ideale drankje in, stelt de daters op hun gemak en krijgt daarmee de felbegeerde plek achter de bar? Op maandag 22 september wordt duidelijk wie definitief de nieuwe barman of -vrouw wordt. Het nieuwe seizoen van ‘First Dates’ is vanaf 15 september om 19.25 uur dagelijks te zien bij BNNVARA op NPO 3.
Tour de Barman
Naast het nieuwe seizoen van ‘First Dates’ is op YouTube de serie ‘Tour de Barman’ te zien. Hierin gaat Victor langs bij de barren van zijn vijf mogelijke opvolgers om hen beter te leren kennen. ‘Tour de Barman’ is vanaf 15 september dagelijks om 16.00 uur te zien op het YouTube-kanaal van NPO Startpunt.
‘First Dates’ is een coproductie van BNNVARA en Warner Bros. ITVP Nederland.