Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Vluchtende stropers laten jachthonden achter

11-06-2012
leestijd 1 minuten
bos_32.jpg
Twee stropers zijn zaterdagavond in Oosteind (gemeente Oosterhout) voor de politie gevlucht met achterlating van onder meer hun jachthonden. Dat maakte de politie zondag bekend.
Stroperij
De politie was naar het buitengebied van het Brabantse dorp gegaan na een melding over stroperij. De twee stropers kozen meteen het hazenpad. Ze hadden zo'n haast dat ze hun Landrover met daarin een dode haas en hun jachthonden (whippets) achterlieten.
Auto
Een zoekactie naar de twee mannen leverde niets op. Aan de hand van de Landrover denkt de politie de stropers alsnog te kunnen traceren.
Bron: ANP

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor